reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ja tylko pytanie. Mój mąż ma pkemniki bardzo słabe zarodki były niby piękne ale jednak. Jakie badania powinien wykonać żeby naprawdę sprawdzić stan nasienia prócz sperminogramu? Ja leczę się za granicą i tu przy podejściu 3 raz będą badać genetyke jak to wygląda? Kiedy się to robi. A brzuch mnie boli a najgorsze ze mimo wszystko do przyszłego piątku musze pełno hormonów lykac i zastrzyki. Bo oni chcą i tak zobaczyć co jest w środku.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Katka, tu mogę ci tylko powiedzieć co ja robiłam, ale ktoś bardziej obeznany w temacie może się odezwie.

Moj mąż ma ładną budowę plamników, ale mało ruchliwe, a wręcz nie ruchliwe. Tą ruchliwość trzeba było zbadać oddzielnie. Ruchliwość jestgłównie problemem przy naturlanym zajciu, w ivf można 'ręcznie' wybrać plemnik i zapłodnić komórkę.

Co do genetyki, to mieliśmy z mężem robione kariotypy - to badanie stwierdza, czy liczba chromosomów jest poprawna i czy są całe, nie zdegenerowane. czyli czy nie brakuje części kodu genetycznego. Nie miałam natomiast żadnych pogłębionych badań.

Dziewczyny, ktoś coś??
 
reklama
1495700122-aaaaaa.jpeg


Moje kruszynki
emoji7.png
serduszka pięknie bija
emoji173.png


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Rzadko zazdroszczę, ale tym razem zazdroszczę przez duże Z!! :) marzenie taki widok! :)
 
Ostatnia edycja:
Dokupuje się igły i strzykawki? Bo dopiero jutro mam je przyjmować i jutro zakupię.
Mi od razu zestaw skompletowano. Na. Moja dawkę (150j. Czyli 1 rozpuszczalnik a 2 proszki) w jedną strzykawkę i 2 igły. 1sza gruba do nabierania 2ga cieniutka do zastrzyków. I oczywiście gaziki do dezynfekcji.
 
Dziewczyny poradzicie coś bo zwariuje. Mam takie zaparcia ze jak mam iść do toalety to na sama myśl mi słabo , w życiu tak nie miałam . Co mogę wziasc żeby sobie ulżyć ( jabłka śliwki mleko nasiona chia próbowałam [emoji31][emoji31][emoji31])


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nasiona słonecznika albo suszone śliwki
 
Tydzień temu beta 44 a dziś 19 to lipa ; ( ciekawe czemu tak dziwnie spada. Jestem tak załamana i zła. Pisze tu bo jesteście jedynymi ludźmi przed którymi mogę to napisać pozdrawiam życie jest bleeeee

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Przykro mi! Tule mocno [emoji20][emoji20][emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj rano przytuliłam kropla:) 8 komórkowa drobinka:) teraz odpoczywam w lozku i cierpliwie czekam. Betowanie 3 czerwca:) dzisiaj dawali mi jakaś mlecza kroplówkę pózniej embrioglue i primovision. Mrozaczka nie ma bo zapłodniła sie jedna:) ale czasem i z jednej jest ciąża

To białe mleczko to intralipid Kochana :-)
 
reklama
Do góry