reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja już po usg . Dzidziuś się ma dobrze Ale mam krew w moczu i to duzo:(jutro jadę na dodatkowe badania bo niewiadomo czy to nerki czy przyszłe łożysko się odwarstwia
A ile masz tej krwi w moczu? Rozumiem, że erytrocyty Ci wyszły tak? Ja miałam w moczu 200, a w osadzie 15-25 w polu widzenia. A Ty? Lekarz podejrzewa kamicę nerkową.
 
Dziewczyny ja chwilę przed zajsciem w ciążę miałam krew w moczu (żywa) i okropny ból nerki (ostre zapalenie nerkowe). Kamice też miałam zdiagnozowana kilka lat temu. Nigdy nie lekcewazcie bólu nerek lub krwi w moczu.
Ka@sos a miałaś robiony z krwi wskaźnik CRP lub keratynine?
 
Kasos trzymam kciuki żeby było dobrze!!! Musi być!
Precious witaj ;-) napisz coś o sobie;-)


Ja już w domu, Fliziarz był, kominiarz na jutro przełożył i znowu jutro będę jechać. Zjadłam truskawki ze śmietaną a wcześniej naszła mnie ochota na chemię czyli przepyszna zupka chińska z vifonu ostrrra mniam :p
 
1495729232-aaaaaa.jpeg
grubas wraca z pracy . Ej serio wiecie co. Boje sie jutro u lekarza stanac na wage . Apetytu zbytnio nie mam a brzuch rośnie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Termin mam na 23 grudnia. Co o mnie... Mam 27 lat i jestem mama prawie 4 lataka, a więc to moja druga ciaza. Nie planowa - ogromne zaskoczenie. Staram się cieszyć ale mam mieszane uczucia. Hormony źle na mnie wpływają. W poprzedniej ciazy był ciągły stan euforii a teraz bliżej mi depresji... jestem po 2 wizytach(2 usg) póki co wszystko ok. Następna wizyta 6 czerwca. Czuje się ok pomijając mdłości które mnie zmuszają do jedzenia i senność dopada mnie bardziej niż w 1 ciazy. To w skrócie o mnie
 
W polu widzenia mam 30-40-50 a w całości 80. Jutro dowiem się wiecej:(kurczę jestem przerazona mam mieć jutro keratynine i ten wskaźnik crp robiony i usg jeszcze raz
 
reklama
W polu widzenia mam 30-40-50 a w całości 80. Jutro dowiem się wiecej:(kurczę jestem przerazona mam mieć jutro keratynine i ten wskaźnik crp robiony i usg jeszcze raz
Nie martw się Kochana. Najważniejsza jest keratynina, bo ona określa, czy nerki dobrze funkcjonują. CRP mówi o stanie zapalonym, nawet jeśli będzie, to dostaniesz leki i się unormuje. Stres tu nie pomoże, trzymaj się, wierzę, że wszystko ułoży się pomyślnie :*
 
Do góry