reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

O to jednak więcej nas w zbliżonym terminie:-D Kapinka jak na ciążę bliźniaczą to nie jest najgorzej.Wyniki badań w normie. Zapewne bardziej się męczę niż w ciąży pojedynczej-ma tu pewnie też wpływ wiek (37 lat). Staram się dużo odpoczywać i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. To co najbardziej mi doskwiera to ciężar, dużo przytyłam a wiadomo, że to nie koniec. Jak dużo chodzę to boli mnie krocze i podbrzusze - Wy też tak odczuwacie?
 
reklama
Hej dziewczyny :) Chciałabym dołączyć do Was. Wczoraj nieźle się zdziwiłam, gdy lekarz poinformował mnie, że spotkało nas podwójne szczęście. Jestem dość szczupłą osobą i dopadło mnie przerażenie jak sobie poradzę z tak ogromnym brzuchem ;)
 
Hejka z rana:)
Wczoraj byłam u gin na wizycie-była w szoku że nie pojechałam do innego gin jak jej nie było 2 tyg temu- bo teraz to bardzo szyjke trzeba kontrolowac. Ja na fotel do badania a ona-szok że taka długa i zamknięta przy ciazy blizniaczej i ze w 36 mnie już położy do szpitala(może się to zmieni za miesiac:p). Drugie badanie-usg szyjki i jeszcze większy szok bo ma ponad 5 :szok: i ze dawno nie miała takiej pacjentki i żeby wszystkie tak mialy:D
Co do wagi to już mam ponad 12 kg do przodu ale co tam-dziewczyny w pojedynczych ciazach więcej tyja:p
Za 2 tyg dostane skierowanie na badania morfologii i innych takich i znowu na HIV. I tu moje pytanie do was- mialyscie 2 razy robione wyniki-bo ja na początku ciąży miałam to się zdziwiłam że znowu mam robic?!

Oliwe mnie krocze boli jak za dużo lub za szybko chodze i brzuch czuje jak się napina- ale w końcu nie dźwigamy jednego dzidziusia tylko dwoje to jakieś dolegliwości muszą być.

Ciekawa jestem jak poszło u Bulkaasi nic nie pisze:(

Miłego słonecznego dnia :biggrin2:
 
O to jednak więcej nas w zbliżonym terminie:-D Kapinka jak na ciążę bliźniaczą to nie jest najgorzej.Wyniki badań w normie. Zapewne bardziej się męczę niż w ciąży pojedynczej-ma tu pewnie też wpływ wiek (37 lat). Staram się dużo odpoczywać i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. To co najbardziej mi doskwiera to ciężar, dużo przytyłam a wiadomo, że to nie koniec. Jak dużo chodzę to boli mnie krocze i podbrzusze - Wy też tak odczuwacie?
No ja w tym roku 30 lat kończę ale ostatnia ciąża 8 lat temu i też odczuwam różnicę. Ja strasznie źle sie czułam na początku. Nawet sprawiały mi problemy zakupy bo brzuch bolał i dretwial prawie caly czas lezalam.teraz jest z tym lepiej. Staram się ruszać ale wszystko z umiarem [emoji5]ja mam tarczyca i nadciśnienie ale póki co wszystkie badania są w normie więc byleby do przodu [emoji16]pozdrowienia dla wszystkich mam [emoji173]
 
Mamuśki obecne i przyszłe wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta!

Malinowa trzymam kciuki żeby się udało i jeszcze troszkę posiedzialy w brzuszku. A podali już sterydy?
 
reklama
Cześć dziewczyny jestem tu nowa i bardzo się cieszę, że jest tyle mam w ciąży bliźniaczej.Ja mam 34 lata i jestem w 8 tc.bliźniaczej dwujajowej ,w 12 tygodniu mam badania prenantalne .Napiszcie proszę czy będzie możliwe rozpoznanie płci dzieci czy jednak za wcześnie. Pozdrawiam wszystkie mamy
 
Do góry