reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Mam pytanka wyprawkowe, bo w końcu wyciągnęłam walizkę na środek pokoju i zostanie tam póki się nie spakuje.
1. Czy bierzecie do szpitala butelkę?
2. Smoczek?
3. Ile paczek podkładów bella?
Bo nie wiem ile wepchnąć do walizki a co zostawić do przywiezienia później.
No i kocyk jeden? Rożek też?

1. Nie, ale naszykowana będzie w domu do dowiezienia w razie czego.
2. Właśnie też miałam nad tym dylemat i ostatecznie nie biorę.
3. Wiem, że jeżeli będziesz w szpitalu te 3 dni (najkrócej jak się da po porodzie siłami natury) to trzeba mieć ze sobą 2 paczki po 10 sztuk w opakowaniu i styknie.
Sądzę, że jak bierzesz rożek i chcesz, żeby dziecko w tym spało to kocyk w szpitalu się za bardzo nie przyda - chyba że do wyjazdu, żeby przykryć dziecko w razie niższych temperatur na dworze.

Ogólnie nam na szkole rodzenia radziły kobitki, żeby po powrocie do domu przejść na zwykłe podpaski, które nosiłyśmy w trakcie miesiączek bo są wygodniejsze i bardziej chłonne + te majtki wielorazowe.
 
reklama
Mamueia tak te majtki wielorazowe sa super szczegolnie po cc rana oddycha nic nie uciska ja dosc dlugo uzywalam.
Paczek belli mam 1 i pewnie bede uzywaz tylko 1 dzien potem mam inne fajniejsze.Ale moj szpital chce tych bella to wzielam.A w domu to juz zwykle always.

Smoczka i butli nie biore zamierzam cycem karmic jak z jasiem a w razir W to u nas daja.Butle i mleko.


Kocyka i rozka nie biore bo w moim szpitalu jest megaaaa goraco i to w czym ja zawina wystarczy.

Ja w ogole wszelkie podpaski i podklady bede miec w reklamowce mam cc wiec przez chwile beda mnie polozne "obrabiac" maz da im rekalamowe a nie beda mi w torbie grzebac:p
 
Misia w moim szpitalu na liście jest 10 podkładów 90×60 oraz 3-4 opakowania bella mama.

Smoczka wg szkoły rodzenia mojej nie dajemy na poczatku, butelki nie biorę.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha tam chyba jest rozmiar uniwersalny bo one sa tak rozciagliwe ze moj chlop by w nie wszedl:D

Ja akurat kupowalam internetowa u Justinex .U mnie wiocha ale pewnie w wiekszym miescie gdzies w aptece dostsniesz.
Ja je na prawde polecam kazdemu.
 
Dziewczyny co sądzicie i czy może któraś miala/ używała..pas poporodowy..Proszę o wasze opinie

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alex nam odradzali na szkole i fizjoterapeuta też odradzał. Na pewno w pologu nie poleca, a potem też nie bardzo. Mięśnie się oslabiaja. Ja uważam że jedyne jego użycie to na kilka godzin na wyjście, żeby dobrze się w kreacji prezentować.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też się zastanawiałam nad pasem...ale z tego co wiem to wszystko co za bardzo uciska w okolicach brzucha nie jest zdrowe.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry