reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Kasiulka nie mialam sn wiec sie nie wypowiadam ale po cc (mam nisko rane mniej wiecej na Wysokosci lini majtek) mysle ze ok 2 tygodnie w nich chodzilam .Nie wiem jak bedzie teraz ale wtedy tak bylo mi najwygodniej bo w normalnych majtkach czulam ucisk na ta rane i gumka z majtek mi ja podrazniala.
 
reklama
Wprawdzie to nie nowy nabytek a po mojej córci ale po 7 latach wygląda jak prawie nowy :) Szwagier ma myjnię parową i wyczyścił go perfekcyjnie.

1495791235-aaaaaa.jpeg
1495791240-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Stwierdzam że też się liczy jako zakupy: zapas kosmetyków dla mnie! Bo tak patrząc na oko na opakowania to niechybnie w lipcu byłyby denka ze wszystkiego. Więc poszalałam dziś :D i mam zapas wszystkiego na 4-5 miesięcy :D
2 odżywki do włosów
Żel do twarzy
Krem do twarzy
Tonik
Mleczko do demakijażu
Baza do hybryd
Cień do brwi

<3 sorry, wychodzę na pustaka, ale kocham kosmetyki :D
 
A ja mogę polecić pokrowiec nieorginalny do fotelika maxi cosi za 96 PLN z allegro z Częstochowy. Bardzo dokładnie wykonany i pasuje idealnie. Materiał milutki.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia, szukałam czegoś takiego właśnie, ale nie udało mi się znaleźć :/ czekam na link :)
Dziewczyny, do końca weekendu na stronie biustanasze.pl jest 15% rabatu na hasło mama. Mają niezłe ceny i rabat łączy się też z innymi obniżkami
 
reklama
Do góry