reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Czy mnie miną czyjś poród czuję się jak Berta [emoji33] matko to gorąco uwielbiam ale w nocy masakra, wpadłam w trans sprzątania za tydzień mam wizytę a potem sex sex sex bo coś mi się widzi coś mi się zdaje że jak tydz temu było w 35 tc 3200 to za tydz już prawie 4 kg [emoji33] ile teraz dzieci przybierają? Idę piec ciasto

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzieci różnie przybierają,ale mój przybrał przez ostatnie 4 tygodnie 900gram.Więc u mnie za tydzień ,czyli pod koniec 38 tc byłoby 3.5kg :D więc następny tydzień intensywny pod względem "wywoływania" porodu
 
Czy mnie miną czyjś poród czuję się jak Berta [emoji33] matko to gorąco uwielbiam ale w nocy masakra, wpadłam w trans sprzątania za tydzień mam wizytę a potem sex sex sex bo coś mi się widzi coś mi się zdaje że jak tydz temu było w 35 tc 3200 to za tydz już prawie 4 kg [emoji33] ile teraz dzieci przybierają? Idę piec ciasto

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom

Zazdroszcze sily... ja od rana mam sie zabrac za robote a leze i nie umiem jakos. Aaaaa nie lubie sama siebie jak taka jestem :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wracam i sprzatam. A maz wroci wieczorem to orzestawimy meble w sypialni bo mnie naszlo ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Ja ja skręciłam noge w kostce [emoji22][emoji22][emoji36][emoji24] źle stanelam i noga mi poleciala [emoji36] odrazu mi strasznie spuchal. Sama w domu jak zawsze :/ co prawda nie boli bo.i autem wrocilam do domu ,ale niewiem jak bedzie jak mi.nerwy puszcza [emoji24] ktomi dziecko odbierze z przedszkola......[emoji24][emoji36]

5djylbetecfse5n6.png

Uuuu :( przytulam




74703e3kkwoaumma.png
 
Z naciskiem na każda [emoji16]Cała noc miałam skurcze, a rano co? Ustały! Z jednej strony byłam obkichana, że się rozkręci, a z drugiej taka myśl "jak urodzisz w weekend, to po wyjdziesz i spędzisz dzień dziecka w niesamowitym gronie" :D I co? I dupa...
Później może z pare skurczy się pojawiło, jedyne co mnie dziwi, że jednak one gdzieś tam ciagle są... myślałam, że przepowiadające trwają z godzinkę lub dwie i koniec. Jak to jest z tym u Was?


Ale nie ma żadnego medycznego potwierdzenia o tych witaminach.
Ja widzę prostsze uzasadnienie - w owocach jest cukier i tyle :p



p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png

Ja w I ciąży miałam przepowiadacze trwające wiele godzin, regularnie - serio :( rekord to było 12h




74703e3kkwoaumma.png
 
Mnie wczoraj bóle nieźle wystraszyły ale dzisiaj jest ok.Zobaczymy co będzie wieczorem bo zazwyczaj wtedy się gorzej czuję.Jakby córcia sie pospieszyla to trochę nam plany organizacyjne pokrzyżuje ale cóż natura ma swoje prawa:)
 
Arya a jak u Ciebie Marcelek wagowo wypada??

2tygodnie temu miał ok 2100 czyli w 35tygodniu. Dzisiaj zobaczymy ile przybrał, ale biorąc pod uwagę, że boli coraz bardziej to przybrał heh z tych pomiarów ostatnich wynikałoby, że rośnie ok 100g na tydzień




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Poszlam do kibelka i zaczal mi sie brzuch mega stawiac. A moj maz dla odmiany dzisiaj w opolu aaaaa moze to jakos podswiadomie na mnie dziala, ze jak wiem ze On jest daleko to mi sie skurcze zaczynaja :/ stresuje sie. Polozylam sie i sie nie ruszam. Jak mi zadzwoni ze wraca to sie wezme za sprzatanie. Glupie jest takie czekanie! Juz sama nie wiem co sie dzieje a co sobie dopowiadam haha [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry