reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Hej Mamusie:) Jak Wam minał dzień matki?A Tobie Paulina dodatkowo imieniny?
Mimi takie prezenty są najlepsze:) Ja dostałam świecznik zrobiony z masy solnej i laurkę,a później już od obu chłopaków kwiatka i czekoladki;)
Agunia piękna waga maluszka:*I krągły brzucholek:)
Jak się czujecie dziewczyny?Mnie znowu dopadło przeziębienie:/
W czwartek miałam super gości:) Przyjechała koleżanka z synkami.Jeden ma 4latka a drugi 9miesiecy:) Świetne chłopaki.Ale już widzę że będę musiała uważać na mojego starszaka bo jak chwile nie patrzyłyśmy to wziął małego na ręcę,prawie zawału dostałam...Dostałam też sporo rzeczy po chłopcach:)
Jakie plany na weekend?My dziś jedziemy do szpitala bo jednak teściowa zostaje dłużej,dziś się dowiemy dlaczego...A jutro chcieliśmy iść ba festyn z okazji dnia dziecka ale ma być 29stopni więc raczej odpuszczę...
 
reklama
Hejka :)
Moje imieniny i dzien matki spedzilysmy we dwie z mama na Mazurach. Dzisiaj dohezdzaja nasi mezowie i bedziemy grillowac. Pogoda jest cudna, a ja przeszczesliwa bo tak wpływa na mnie mazurski klimat i bliskosc jeziora. Zreszta spojrzcie same :)

1495889834-aaaaaa.jpeg


1495889908-aaaaaa.jpeg


1495889943-aaaaaa.jpeg


Zuza zdrowka zycze. Spokojnego weekendu dla wszystkich :)
 
Istny raj :)

A ja mam dziś kiepski dzień. Ciągle coś jem... jak nie zwykle jedzonko to słodycze.... ajc. .. buzia się nie zamyka

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Witajcie dziewczyny. Gorąco bardzo. Poszłam do ogródka pozbierać ciuchy i cała jestem mokra. Nie lubię upałów posprzatalam i zrobiłam sałatkę warzywną. Teraz odpoczywać mam zamiar. Buziaki.
 
To prawda pogoda jest kiepska...A jutro ma być 30stopni,nie wychodze;) Chyba że rozwiesić/zdjąć pranie...
Inka udało się mężowi wymienić spodenki w Lidlu?
 
U mnie w Biedronce jest kosz z przecenionymi rzeczami i udało mi się upolować pojemnik na smoczki z puchatkiem za całe 1,99zł:p
 
Witam sie z rana.
Jak samopoczucie?
U mnie póki co jest ok. Mezus z samego rana zrobił kawkę i kanapeczki :) mniam :)
Dzień zapowiada się słoneczny.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi dzień dobry:) Ale miły poranek miałaś:) U nas mąż nigdy nie wstaje pierwszy,no chyba że do pracy;) Jak pogoda?My już po spacerze bo później ma być upał.
 
reklama
Do góry