reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hajmal - policzyłam miesięczne zapotrzebowanie na pampersy i kupiłam z promocji ;) na tym zdjęciu są jeszcze 2 paczki od córki (używa jeszcze do spania).

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+2
Pamperki najważniejsze [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t4d [emoji594]
 
reklama
Zastanawiam sie czy by nie sprobowac tych otulaczy, probowala ktoras? Chocby jako alternatywe raz dziennie przewietrzenie pupy

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pozdrawiam z dzialeczki[emoji91]
1495918321-aaaaaa.jpeg

znowu mam zaległości jutro Was doczytam[emoji3] miłego wieczoru

[emoji170] synek 10/2017
[emoji307] córeczka 11/2015
[emoji169]aniołek 09/2014
[emoji172]synek 08/2009
 
Trzeba by chyba isc spac...ale moja corcia cos strasznie sie wierci...chyba czuje ze dzis tatusia nie ma...
Syna tez juz wygonilam bo by siedxial do rana...kupil sobie nowy komputer po komunii i dzis wreszcie mogl go przetestowac....
Dobrej nocki dziewczynki...
Do jutra...
 
Hej dziewczyny ciuszki dla dziecka i Np pościele macie jakieś sprawdzone firmy ?sklepy online ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Tak kochana do kolyski..bo ja tez kolyske planuje i wlasnie szukam poscieli do niej...bo nie ma tego zbyt duzo w porownaniu do poscieli do lozeczka

Aaa ;-) wejdź na www.kieczmerski.pl
Pamiętam z pracy w hurtowni, mają piękne wzory, kolory pastelowe, przeróżne śliczne hafty i wzorki drukowane... jest na czym oko zawiesić ;-)



Vanja zrobię gołąbki na tygodniu wpadaj [emoji38][emoji4]


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t4d [emoji594]

Haha u mnie będą w czwartek. W środę kupie na targu kapuste, zrobię farsz, a w czwartek na obiad będziemy jedli ;-)


Vanja ile pampkow, nieźle zapasy jak na wojne :)

Brzuch mi sie rusza, leze zeby sie olej wchlonal i was czytam a tu buch buch. Tak naprawde nawet bardzo nie poczulam a widzialam :D

Jutro mam prenatalne, w nocy snily mi sie koszmary, w dzien tez. Boje sie ze bedzie i tak tej nocy. Dobrze ze choc przed 10 wiec nie musze czekac calego dnia

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Będę trzymac kciuki! Ten szew też Ci sprawdza??
 
Mam nadzieje ze sprawdzi, poprosze o to. Tak naprawde nie wiem jaki jest zakres tych badan prenatalnych wiem ze dziecko mierza dokladnie ale czy sprawdzaja cos jeszcze. Spróbuje najpierw wypytac pielegniarki

Jak mi nie sprawdzi to chyba pójdę do innego lekarza na takie potwierdzenie jak to z tym szwem jest.
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dopiero wróciłam z tych urodzin, ale się objedlismy ;-) a mam wyrzuty sumienia ;-)

Miałam jeszcze nam prasowac ubrania na jutrzejszą komunię, ale wstanę rano wcześniej i to zrobię, bo juz padam.
Na bb oczywiście ostatkami sił zaglądam, chyba się uzależnilam :-D pierwsze co robię po przebudzeniu to bb, ostatnie przed snem to samo ;-)

Dobranoc Mamusie!
 
A oto reszta, która dołączyła do kolekcji
1495915843-aaaaaa.jpeg
1495915853-aaaaaa.jpeg
1495915864-aaaaaa.jpeg


[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+2

Vanja wpędzasz mnie tymi zdjęciami w depresje! :o Boże masz tyle tego wszystkiego, że patrzę na to i myślę, że nawet zwykły krem wygląda uroczo, ale jednocześnie zaczynam odczuwać presję, bo ja nie mam nawet 1/10 tego wszystkiego :D Niezły zapas :)

Vanja ile pampkow, nieźle zapasy jak na wojne :)

Brzuch mi sie rusza, leze zeby sie olej wchlonal i was czytam a tu buch buch. Tak naprawde nawet bardzo nie poczulam a widzialam :D

Jutro mam prenatalne, w nocy snily mi sie koszmary, w dzien tez. Boje sie ze bedzie i tak tej nocy. Dobrze ze choc przed 10 wiec nie musze czekac calego dnia

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A oto reszta, która dołączyła do kolekcji
1495915843-aaaaaa.jpeg
1495915853-aaaaaa.jpeg
1495915864-aaaaaa.jpeg


emoji214.png
Kinga - 4.04.15
emoji480.png
emoji166.png

emoji173.png
Michał - 21+2

Vanja ile pampkow, nieźle zapasy jak na wojne :)

Brzuch mi sie rusza, leze zeby sie olej wchlonal i was czytam a tu buch buch. Tak naprawde nawet bardzo nie poczulam a widzialam :D

Jutro mam prenatalne, w nocy snily mi sie koszmary, w dzien tez. Boje sie ze bedzie i tak tej nocy. Dobrze ze choc przed 10 wiec nie musze czekac calego dnia

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Hajmal będę mocno trzymała kciuki za Twoją jutrzejszą wizytę i czekała na relację pełną dobrych wiadomości! :*

Ja zjadłam kawałek ciasta i chwilę później się położyłam i czułam z 5 takich naprawdę fajnych kopniaczków :D Rewelka :)

Teraz od samego początku oglądam tą gale KSW i najzabawniejszy jest fakt, że zaczęłam ją oglądać, bo P. mnie namówił, a teraz on poszedł spać, a ja nadal siedzę i nie odejdę od tv póki się nie skończy :D Tak mnie to wciągnęło, że szok :D
A jutro zapewne będę nieprzytomna :D
 
Anja - jestem typem niecierpliwca i lubię etapowo kompletować.
Nie miałam zamiaru Wam dziewczyny napędzać stracha ani poczucia presji. Przepraszam jeśli tak zostało to odebrane.
Każda z Was ma swój sposób na wyprawkę- ja znów mam wrażenie, że mi się grunt pod nogami pali i muszę to mieć...
Teraz zwalniam, bo musimy teraz znowu pieniążki odłożyć.
Dobranoc!

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+2
 
reklama
Vanja ja mam tak samo, zanim sie obejrzymy już będzie wrzesień [emoji4][emoji4] we wrześniu to mam dużo na głowie [emoji14]

Obejrzalam sopot i leże w łóżku , tylko ja mam tak ciezko z zasypianiem , ze masakra [emoji52]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t4d [emoji594]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry