reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mój chipsy spróbował dopiero w zeszłym roku, a i tak jak raz na jakiś czas zje, to kilka i koniec. Chrupki jak już kupujemy to patrzę, żeby chociaż olej rzepakowy miały, a nie palmowy. Daj spokój, logika niektórych zabija...

Mt dzisiaj u teściów, jutro wracamy. Niedawno zawiozłam M do kumpla, idą dzisiaj na miasto, ciekawe o której i w jakim stanie wróci...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Chłop musi się odstresowac :-) mój ma ryby chodzi

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Uff weszłam do domu, bo po bierznowaniu jeszcze byłam koleżance paznokcie zrobić, mykam do wanny chwilę się zrelaksować bo jeszcze muszę sobie zrobić paznokcie, no i przygotować jakąś kiece na komunię :)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uff weszłam do domu, bo po bierznowaniu jeszcze byłam koleżance paznokcie zrobić, mykam do wanny chwilę się zrelaksować bo jeszcze muszę sobie zrobić paznokcie, no i przygotować jakąś kiece na komunię :)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Poka pazurki jak już zrobisz
[emoji6]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poka pazurki jak już zrobisz
[emoji6]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
DSC_0452.JPG


Dziś bez szaleństw, klasyczna czerwień, bo już.wymyśliłam co ubioru :) Nałoże niebieską sukienkę a do tego czerwone szpilki, czerwona torebka no i czerwone paznokcie :)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • DSC_0452.JPG
    DSC_0452.JPG
    23,6 KB · Wyświetleń: 571
Cześć dziewczynki [emoji6] a właściwie dobry wieczór [emoji12]
Ja dzisiaj cały dzień w biegu.. do południa szukałam z siostra kiecki na wesele, popołudnie na ogrodzie u cioci, a pózniej małego zostawiłam u rodziców i grillowalismy u siostry [emoji16] teraz oglądamy KSW [emoji12]
@ Spark, jak nigdy oblazły mnie koty siostry [emoji33] oj chciałabym żeby to był znak jak u ciebie [emoji23]
1495919810-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja stopy najpierw trochę wydrapie a potem używam kremu scholl na suche i popękane pięty i nawet działa , tyle ze trzeba powtarzać . Jak chcesz jakaś tańsza wersje to ja mam tez krem taki fioletowy z avonu i u mnie tez działa tylko wiadomo każda piętka inna [emoji23]

232685b45d8e83617e49f90554415a66.jpg



16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
No tak wiadomo każda stopa inna skóra u mnie pięty ok tylko właśnie kostki suche noi przód stopy więc myślę ze niedługo spróbuję napewbo bo dużo słyszałam o tym oleju kokosowym nie tylko od Was ale i na innych forach ☺ ten krem z avonu kiedyś miałam też jest dobry to prawda ale jak z każdym kosmetykiem liczy się systematyczność stosowania ☺
 
Dobry wieczór laseczki!:) Cały dzień w biegu... Najpierw byłam na uczelni, potem u rodziców chwilke, potem mieliśmy gości na grillu[emoji486][emoji483], w sumie było fajniutko i teraz dopiero Was nadrabiam... U mnie dziś pozostałości po @, od jutra mierze temp i będziemy się brać za robotę [emoji16] dobrej nocki!

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry