reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzień nam zlecial miło i praktycznie ciągle na dworze:) chociaż jakoś nie mogę przestać myśleć o dzisiejszej przykrej wiadomości...nie wiem, jakoś głupia się nakręcam i swiruje...dobrze ze jutro wizyta. Odliczam do 12.15, do tego mąż idzie pierwszy raz ze mną:) dziewczyny sorki za glupie pytanie ale juz nie wiem... jak używacie detektora to serduszko slyszycie tak typowo tylko w jednym punkcie czy to mozliwe zebym słyszała i po prawej stronie pepka i po lewej? Odróżniam swoje tętno od malucha bo jest duzo wolniejsze ale nie wiem. [emoji14]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Może sie drugi schował [emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t5d [emoji594]
 
reklama
Bum musiałby sie dobrze chować przez tyle czasu [emoji23] zastanawiam się tylko czy detektor ma "większy zasięg"? [emoji14]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny!

My dziś pojechaliśmy sobie nad morze. Pogoda dopisała. Było cudnie :) Nie siedzieliśmy tam bardzo długo, bo zrobił się niesamowity upał i nie chciałam ryzykować. Ale chociaż pis się wyszalał :D Odkąd wróciliśmy ciągle śpi ;) Miło spędziliśmy dzień.

Hajmal to super, że z Twoją córeczką wszystko dobrze :)

Miłego wieczoru mamuśki :)
A gdzie jezdzicie nad morze z psem żeby mógł sobie legalnie poszaleć na plaży? Ja byłam kiedyś w Jarosławcu to tam była plaża dla psów ale to ode mnie daleko.
Ja też często słyszę z dwóch stron serduszko może to echo a może tak się ułoży że jest pośrodku... Nie wiem sama w sumie się nad tym nie zastanawiałam [emoji4]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczynki.Nie było mnie tu okolo 3tygodnie i co?Wchodze dziś, patrze a tu ponad 300 stron do czytania Wybaczcie ale ogarnęłam tylko okolo 30ostatnich.Mam nadzieje ze u Was wszystko super i że maluszki zdrowe.
U mnie trochę się działo, bo siedzialam w Komisjach na tegorocznych maturach.W miedzyczasie uczylam sie do egzaminu dyplomowego na studiach podyplomowych; Egzamin zdany-jestem juz oficjalnie Panią Pedagog ☺☺☺.
u mnie mija 20tydzien i w tym tygodniu czekają mnie az 3 wizyty lekarskie. 2 razy bede miala usg polowkowe (jedno na nfz) i opowiem Wam jak było.
Jak Wy czujecke sie w te upały, bo ja kiepsko. Dwa dni temu zemdlalam przed pracą.Na szczescie byl jeszcze rano mąż i córka to mi otworzyli okno na osciez i mnie cucili. Pllezalam 30minut i pojechalam do pracy. Nie wiem jak bedzie jutro bo zapowiada sie upal.Chyba wezme ze 3 dni zwolnienia w czasie tych upalow.

Odnosnie straty dzieciątka u mamyginekolog to przykra sprawa ale faktycznie musicie myslec pozytywnie.Chociaz powiem Wam ze doskonale rozumiem ze u niektorych z was nastapila niechec do kupowania wyprawki. U mnie taka blokada trwa od poczatku ciazzy i nawet z tym nie walcze...
Po 5 poronieniach i po jednym porodzie w 39tc(dziecko zmarlo 3h po) to wiem ze nie kupie ani jednej rzeczy dla synka dopoki nie utule go w ramionach...Po cesarce bede w szpitalu 4doby wiec w tym czasie moja mama zrobi zakupy(dam jej liste i kase) no i sama kupie przez internet reszte..

Troche sie rozpisalam wybaczcie ale po 3tygodniach milczenia to mi sie zachcialo do was długaśny list machnąć.

Dziś jestem już w lozku od 21ej.Tak mnie ostatnio na spanie bierze ze zaraz gasze swiatlo i odplywam ☺☺

Poczekam tylko az sie corka umyje i pojdzie na lozko.Wtedy spokojnie odplýlynę...
Miłej nocki dziewczynki.
 
Apropo morza to my chcemy jechac na długi weekend na Boże Ciało:) tyle ze jeszcze nic nie mamy zarezerwowane więc zobaczymy [emoji4] o widzisz ja89 może to echo tak jak mówisz[emoji14]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczynki.Nie było mnie tu okolo 3tygodnie i co?Wchodze dziś, patrze a tu ponad 300 stron do czytania Wybaczcie ale ogarnęłam tylko okolo 30ostatnich.Mam nadzieje ze u Was wszystko super i że maluszki zdrowe.
U mnie trochę się działo, bo siedzialam w Komisjach na tegorocznych maturach.W miedzyczasie uczylam sie do egzaminu dyplomowego na studiach podyplomowych; Egzamin zdany-jestem juz oficjalnie Panią Pedagog [emoji5][emoji5][emoji5].
u mnie mija 20tydzien i w tym tygodniu czekają mnie az 3 wizyty lekarskie. 2 razy bede miala usg polowkowe (jedno na nfz) i opowiem Wam jak było.
Jak Wy czujecke sie w te upały, bo ja kiepsko. Dwa dni temu zemdlalam przed pracą.Na szczescie byl jeszcze rano mąż i córka to mi otworzyli okno na osciez i mnie cucili. Pllezalam 30minut i pojechalam do pracy. Nie wiem jak bedzie jutro bo zapowiada sie upal.Chyba wezme ze 3 dni zwolnienia w czasie tych upalow.

Odnosnie straty dzieciątka u mamyginekolog to przykra sprawa ale faktycznie musicie myslec pozytywnie.Chociaz powiem Wam ze doskonale rozumiem ze u niektorych z was nastapila niechec do kupowania wyprawki. U mnie taka blokada trwa od poczatku ciazzy i nawet z tym nie walcze...
Po 5 poronieniach i po jednym porodzie w 39tc(dziecko zmarlo 3h po) to wiem ze nie kupie ani jednej rzeczy dla synka dopoki nie utule go w ramionach...Po cesarce bede w szpitalu 4doby wiec w tym czasie moja mama zrobi zakupy(dam jej liste i kase) no i sama kupie przez internet reszte..

Troche sie rozpisalam wybaczcie ale po 3tygodniach milczenia to mi sie zachcialo do was długaśny list machnąć.

Dziś jestem już w lozku od 21ej.Tak mnie ostatnio na spanie bierze ze zaraz gasze swiatlo i odplywam [emoji5][emoji5]

Poczekam tylko az sie corka umyje i pojdzie na lozko.Wtedy spokojnie odplýlynę...
Miłej nocki dziewczynki.
Ja też kiepsko to znoszę... słabo po dłuższym spaacerze mi się robi, no ale trzeba to przetrwać...:)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczynki.Nie było mnie tu okolo 3tygodnie i co?Wchodze dziś, patrze a tu ponad 300 stron do czytania Wybaczcie ale ogarnęłam tylko okolo 30ostatnich.Mam nadzieje ze u Was wszystko super i że maluszki zdrowe.
U mnie trochę się działo, bo siedzialam w Komisjach na tegorocznych maturach.W miedzyczasie uczylam sie do egzaminu dyplomowego na studiach podyplomowych; Egzamin zdany-jestem juz oficjalnie Panią Pedagog ☺☺☺.
u mnie mija 20tydzien i w tym tygodniu czekają mnie az 3 wizyty lekarskie. 2 razy bede miala usg polowkowe (jedno na nfz) i opowiem Wam jak było.
Jak Wy czujecke sie w te upały, bo ja kiepsko. Dwa dni temu zemdlalam przed pracą.Na szczescie byl jeszcze rano mąż i córka to mi otworzyli okno na osciez i mnie cucili. Pllezalam 30minut i pojechalam do pracy. Nie wiem jak bedzie jutro bo zapowiada sie upal.Chyba wezme ze 3 dni zwolnienia w czasie tych upalow.

Odnosnie straty dzieciątka u mamyginekolog to przykra sprawa ale faktycznie musicie myslec pozytywnie.Chociaz powiem Wam ze doskonale rozumiem ze u niektorych z was nastapila niechec do kupowania wyprawki. U mnie taka blokada trwa od poczatku ciazzy i nawet z tym nie walcze...
Po 5 poronieniach i po jednym porodzie w 39tc(dziecko zmarlo 3h po) to wiem ze nie kupie ani jednej rzeczy dla synka dopoki nie utule go w ramionach...Po cesarce bede w szpitalu 4doby wiec w tym czasie moja mama zrobi zakupy(dam jej liste i kase) no i sama kupie przez internet reszte..

Troche sie rozpisalam wybaczcie ale po 3tygodniach milczenia to mi sie zachcialo do was długaśny list machnąć.

Dziś jestem już w lozku od 21ej.Tak mnie ostatnio na spanie bierze ze zaraz gasze swiatlo i odplywam ☺☺

Poczekam tylko az sie corka umyje i pojdzie na lozko.Wtedy spokojnie odplýlynę...
Miłej nocki dziewczynki.

100 stron na tydzień produkujemy?! :o Ale tego będzie do października :D Uważaj na siebie, żeby takie omdlenia się nie powtarzały. A jeśli faktycznie kilka dni urlopu nie stanowi problemu, to może warto to rozważyć, bo nie ma się co narażać.
Ja nie narzekam na upały. Staram się po prostu unikać wychodzenia z domu w takie gorące dni, bo inaczej po 5 minutach boli mnie głowa. Tak więc unikam przebywania na dworze dłużej, niż to konieczne.
Gratuluję dyplomu i tytułu ;)

Apropo morza to my chcemy jechac na długi weekend na Boże Ciało:) tyle ze jeszcze nic nie mamy zarezerwowane więc zobaczymy [emoji4] o widzisz ja89 może to echo tak jak mówisz[emoji14]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Oo to podobne plany jak u mojego P :D Chciałby połączyć Boże Ciało z kilkoma dniami wolnego i wykorzystać to na takie krótkie wakacje, ale póki co kręci nosem na wszystkie oferty, więc nie wiem, czy uda nam się wyrobić w czasie, bo przecież czerwiec już za pasem :)
 
Miska nie stresuj sie, pojdziesz na wizyte to popros żeby gin pobral. Ja tez poprosze bo wole byc spokojna.

Natasza zazdroszcze morza. W tym roku z uwagi na ciaze nie jedziemy i tak nam smutno, jak by bylo blizej to bysmy sie wybrali ale mamy 700 km :( wiec to nie do pokonania dla mnie.
Tak wogole to po badaniu pojechalismy do Iwonicza Zdroju przeszlismy sie kawalek i jestem na 100% pewna ze sie teraz nie nadaje do turystyki. Tylko taras, lezak i swiety spokoj.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wbrew pozorom dobrze znosze upaly. Dzisiaj bylismy nad woda a ja w sztucznej sukience z grubego materialu, bo jeszcze nie przywiozlam sobie typowo letnich rzeczy z Polski.
Znajomy wrzucil przed chwila na fb nagranie dziecka, ktore sie urodzilo w Stanach w 24 tygodniu. Na razie ma sie dobrze i jest podlaczone do aparatury. Z ta wyprawka nigdy nie wiadomo, moja ciocia urodzila w 28 tygodniu Pauline i to dopiero potrafi byc szok, jak sie nic nie ma.
Ja mam 09.06 lekarza, ale planuje isc z mezem na usg do innego w poniedziałek 04.06, bo w Niemczech jest wolne, a my nie dosc, ze nie znamy plci, to M nie widział jeszcze dziecka.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hajmal łoo nie dziwie Ci sie, my mamy trochę ponad 300km więc zazwyczaj 4h i na miejscu. Teraz wiadomo, dłużej bo ja chyba co godzine bede musiala mieć postój bo nie usiedze. Swoją drogą jutro na wizycie musze zapytać moją gin bo moj ból kości ogonowej przy siadaniu jest coraz mocniejszy :/

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry