reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny wiem,ze wiele z Was kojarzy Mamaginekolg,byla w ciazy,24 tydzien,dzidzius zmarl dzis lub wczoraj,jestem w ogromnym szoku[emoji24][emoji24][emoji24]
Swaitelko dla Biednego Ernescika [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Widziałam wlasnie dzisiaj na instagramie [emoji17][emoji17][emoji17] myslalam ze juz będzie u nich wszystko dobrze, chyba od 13tc odchodziły jej wody płodowe, ale z tego co było widać to chyba było juz o wiele lepiej...
Przykro bardzo [emoji20]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Straszne nic dodac nic ujac[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]nic nie jest pewne


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja jakos staroswiecka chyba jestem nie wiem o kim mowicie przeczytalam teraz ze to blogerka to przykre ale niestety teraz duzo kobiet ma problemy z ciaza.
Funiu nie jest nic pewne ale nie warto sie smucic bo zycie jest krotkie i trzeba go brac i akceptowac takim jakie jest bo kiedys moze sie skonczyc takze glowa do gory ja na codzien spotykam bardzo chore osoby zal mi jest ich okropnie czasem sa to mlodzi czasem starsi ludzie kazdego szkoda.
 
Dziewczyny ja jakos staroswiecka chyba jestem nie wiem o kim mowicie przeczytalam teraz ze to blogerka to przykre ale niestety teraz duzo kobiet ma problemy z ciaza.
Funiu nie jest nic pewne ale nie warto sie smucic bo zycie jest krotkie i trzeba go brac i akceptowac takim jakie jest bo kiedys moze sie skonczyc takze glowa do gory ja na codzien spotykam bardzo chore osoby zal mi jest ich okropnie czasem sa to mlodzi czasem starsi ludzie kazdego szkoda.
Jeśli masz Facebooka zobacz mamaginekolog. Fajne czasami sprawy porusza :-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewne jesteście z mamąginekolog? Może to plotki... Jeśli nie, to bardzo mi przykro. Tyle dobrego Nicole robi dla kobiet...
 
Widziałam to wczoraj i bardzo to przykre. To już jej druga strata [emoji54]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie wczorajszy dzień gorszy z dietą... Wybraliśmy się z rodziną na basen, a że potem od razu mieliśmy jechać na działkę podlewać drzewka, to na obiad do knajpy... Niestety nie znalazłam nic, co by było fit... Ale wracam z powrotem i się nie poddaję!

A ja się przyznam, że sama nazwa mamaginekolog nie jest mi obca, ale chyba nie przeczytałam jej żadnego wpisu. Nie znam tej kobiety, ale mam nadzieję, że sobie z tą sytuacją poradzi.

@Funia90 To teraz nie mogę się doczekać Twojej wizyty!

@roki_1991 Po zabiegu tak bywa i wcale nie oznacza czegoś złego. Być może jeszcze macica się oczyszcza.
 
reklama
Ja tylko ją kojarzę ale to straszne wieści :< w takich tygodniach to już musi coś poważnego sie stać zeby stracić dzieciatko...:< nawet nie chce sobie wyobrażać :< Boże... czemu tak się dzieje ...
Wyrazy współczucia :* :< Światełko dla Dzidziusia [*]
 
Do góry