reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Właśnie obejrzałam film "kwiat pustyni " zobaczcie sobie. Dla kobiet o silnej psychice :/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :)
Ale Wam zazdroszczę zdolności do szycia :) też zawsze chciałam coś uszyć ale w tej kwestii to ze mnie beztalencie hehe ;)
Ale ja lubię przeróżne rękodzieło z papieru, robię kartki, albumy, zaproszenia itp :) to mnie zawsze uspokajało :) teraz co prawda jak jestem w ciąży to nie mam siły na to bo jak córka wreszcie pójdzie spać to ja też tylko o położeniu się marzę ale kiedyś to dosłownie dzień w dzień w tym siedziałam :) nawet na nasz ślub 5 lat temu wszystko robiłam sama, od zaproszeń przez winietki i podziękowania dla gości aż do albumu-takiej księgi gości :) a teraz tylko się zabiorę ledwo jak jest jakaś okazja typu imieniny czy urodziny kogoś w rodzinie :) ale mam nadzieję że po porodzie tak sobie wszystko ułożę że znajdę czas i siły :) choć przy dwójce maluchów pewnie będzie niełatwo.

Mfifi też oglądałam kiedyś ten film, zresztą książkę najpierw czytałam i bardzo mi się podobała.

Ewela ja też wielką fanką jestem całej serii ;) ale ósemki jeszcze nie widzieliśmy bo ciągle nam nie po drodze do kina hahaha ;)

Miłego dnia :)
 
Hejka Dziewczyny[emoji16][emoji6]

@mfifi04 film jest przepiękny. Szkoda tylko, że to co w nim ukazane jest rzeczywistością[emoji22].Takie filmy zawsze wywołują u Mnie Łzy

@xxEwelaxx mam nadzieję, że dzisiaj humor lepszy?? A jeżeli nie to a kysz a kysz z tymi złymi myślami[emoji11][emoji11][emoji11]

@aga_agi ja uwielbiam kabaret z Ani Mru Mru "Lokomotywa" za każdym razem jak to widzę to się śmieje jak głupia[emoji1][emoji1][emoji1]

Jak lubicie się pośmiać to pooglądajcie sobie na necie "Jelenie Jaja" fajne skecze mają[emoji4][emoji4][emoji4]

@90_natka Kochana też masz fajną pasję. Ja zawsze zamawiałam takie kartki albo książeczki od jednej pani. Wolałam jej zapłacić niż w sklepie bo wiem ile trzeba w to serca włożyć. A nie myślałaś o tym żeby to po znajomych sprzedawać?? Takie na zamówienie??

[emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka Dziewczyny[emoji16][emoji6]

@mfifi04 film jest przepiękny. Szkoda tylko, że to co w nim ukazane jest rzeczywistością[emoji22].Takie filmy zawsze wywołują u Mnie Łzy

@xxEwelaxx mam nadzieję, że dzisiaj humor lepszy?? A jeżeli nie to a kysz a kysz z tymi złymi myślami[emoji11][emoji11][emoji11]

@aga_agi ja uwielbiam kabaret z Ani Mru Mru "Lokomotywa" za każdym razem jak to widzę to się śmieje jak głupia[emoji1][emoji1][emoji1]

Jak lubicie się pośmiać to pooglądajcie sobie na necie "Jelenie Jaja" fajne skecze mają[emoji4][emoji4][emoji4]

@90_natka Kochana też masz fajną pasję. Ja zawsze zamawiałam takie kartki albo książeczki od jednej pani. Wolałam jej zapłacić niż w sklepie bo wiem ile trzeba w to serca włożyć. A nie myślałaś o tym żeby to po znajomych sprzedawać?? Takie na zamówienie??

[emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj kiepski humor .. jeszcze kierowniczka zadzwoniła żebym przyszła na 16 do pracy a ja chciałam dziś mieć święty spokój aj..
A u Ciebie jak nastrój?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj kiepski humor .. jeszcze kierowniczka zadzwoniła żebym przyszła na 16 do pracy a ja chciałam dziś mieć święty spokój aj..
A u Ciebie jak nastrój?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie też nie zbyt[emoji17] bo głupia wlazłam na fc i co i pierwszy post znajoma urodziła i wystawiła zdjęcie maluszka[emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]

Wrzucę dosłownie tego fc!!!
Wiesz co Kochana musimy sobie coś wymyślić na poprawę humoru.

Może zawsze w zamrażarce ulubione lody???? Ja muszę parę kilo zrzucić a lody szybko się spalają, także potem sumienie nie będzie dręczyć[emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka Dziewczyny[emoji16][emoji6]

@mfifi04 film jest przepiękny. Szkoda tylko, że to co w nim ukazane jest rzeczywistością[emoji22].Takie filmy zawsze wywołują u Mnie Łzy

@xxEwelaxx mam nadzieję, że dzisiaj humor lepszy?? A jeżeli nie to a kysz a kysz z tymi złymi myślami[emoji11][emoji11][emoji11]

@aga_agi ja uwielbiam kabaret z Ani Mru Mru "Lokomotywa" za każdym razem jak to widzę to się śmieje jak głupia[emoji1][emoji1][emoji1]

Jak lubicie się pośmiać to pooglądajcie sobie na necie "Jelenie Jaja" fajne skecze mają[emoji4][emoji4][emoji4]

@90_natka Kochana też masz fajną pasję. Ja zawsze zamawiałam takie kartki albo książeczki od jednej pani. Wolałam jej zapłacić niż w sklepie bo wiem ile trzeba w to serca włożyć. A nie myślałaś o tym żeby to po znajomych sprzedawać?? Takie na zamówienie??

[emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja podziwiam takie kobiety jak w tym filmie. Straszne to co przeżywają:-/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja podziwiam takie kobiety jak w tym filmie. Straszne to co przeżywają:-/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Według Mnie pełen podziw dla Niej, że po takiej traumie wstała na Nogi i zobacz jak daleko zaszła. Musimy brać z niej przykład. W tamtych rejonach ponoć dalej jest praktykowane to okaleczanie kobiet. I po co??? Po to żeby mężczyzna miał przyjemność. Chore to wszystko jest.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry