reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mnie bolą bardzo pachwiny, chodzę jak kaczor

7v8rikgno1ck7egs.png
 
reklama
Na pół dnia się z forum wyłączyłem a tu tyle do nadrabiania:)

Olka i fasolka, jak to nie masz wizyty? Dziwnie,ja od 37tc mam raz w tygodnii, po terminie codziennie muszę chodzić na ktg.
Ale się przed chwilą przestraszylam. Wyszło mi białko w moczu i puchne oczywiście i lekarka kazała mi kontrolować ciśnienie. Powiedziałam mezowi, a ten od razu kupił ciśnieniomierz;)) Teraz sobie zmierzyłam a tam 140/80 Na mnie to meeega wysokie. Ale w końcu ma z się zorientował że miałam telefon obok i drugie już wyszło ok. A już chciałam do szpitala jechać haha.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na pół dnia się z forum wyłączyłem a tu tyle do nadrabiania:)

Olka i fasolka, jak to nie masz wizyty? Dziwnie,ja od 37tc mam raz w tygodnii, po terminie codziennie muszę chodzić na ktg.
Ale się przed chwilą przestraszylam. Wyszło mi białko w moczu i puchne oczywiście i lekarka kazała mi kontrolować ciśnienie. Powiedziałam mezowi, a ten od razu kupił ciśnieniomierz;)) Teraz sobie zmierzyłam a tam 140/80 Na mnie to meeega wysokie. Ale w końcu ma z się zorientował że miałam telefon obok i drugie już wyszło ok. A już chciałam do szpitala jechać haha.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

No nie mam.:p Bylam u niego w 37tyg i powiedzial ze juz nie musze przychodzic bo wszystko ok. Mam czekac na porod. Chyba ze tak powiedzial bo nie chcial mnie na kase naciagac bo ja prywatnie chodze... wiec mowil ze on nie widzi potrzeby.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z jednej strony lekarz wydaje sie ok ale z drugiej do terminu porodu chyba od 32 czy 34 tc wizyty nie rzadziej niz 1 na 2 tyg. Nawet jesli jest dobrze. A po terminie to IP na ktg

xnw4krnt83prf1c3.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
reklama
Może faktycznie jest tak, że jak prywatnie to nie chcą naciągac. Nie wiem, ja chodzę w De i nie płacę i w sumie to mi odpowiadaja takie częste wizyty. Byłam w środę i stwierdzila, że nic się nie dzieje. Dzisiaj znowu uznala, że rozwarcie się robi ( nie pamiętam czy na 1.5 palca czy cm, czy to to samo?) i szyjka sie skraca więc zrobiła masaż. Ja lubię jak się mną ktoś zajmuje:) Ostatnio miałam lekarza, który wszystko olewal i mi to przeszkadzało.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry