reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dziewczyny wlasnie co polecacie do codziennej pielegnacji pupy...
Jak syn byl maly to uzywalam masc posladkowa przeciw odparzeniom firmy ziajka...linomag...
Czytalam tez ze ta masc posladkowa babydream jest nuezla i sklad naturalny...
Właśnie belathen albo linomag

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wyslijcie linka do tyh pamprow za 99.99zł .

Vanja obysmy tylko nie puchly przez lato !

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
 
Kurcze a my gondoole xlandera mieliśmy mieć od szwagierki aa w marcu chcialam spacerowke nową kupić espiro sonic 2017...i.. Dzisiaj dowiedziałam się od szwagierki, że w 10tc jest i lipa z wózkiem :/ ale cieszę się że będzie miała drugiego dzidziola :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spark znajdziesz sobie fajny uzywany :) My tez jeszcze w lesie z wózkiem.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wyslijcie linka do tyh pamprow za 99.99zł .

Vanja obysmy tylko nie puchly przez lato !

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
Łap! :)
Link do: PAMPERS Premium Care 1 NEWBORN + Premium Care 2 MINI 168 szt., ZAPAS NA MIESIĄC – pieluszki jednoraz

Założę się o kilo salcesonu, że będę puchnąć w sierpniu lub wrześniu i jak salceson będę wyglądać - taki ciasno powiązany. Z Kingą na sam koniec wyglądałam jakbym miała pęknąć! [emoji23]

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+4
 
Vanja ja też będę spuchnieta jak salceson ;-)
Ogólnie mam tendencje do zatrzymywania wody w organizmie, więc jestem pewna, że będę bardzo źle wyglądać w lato... no nic, zakupy wyprawkowe zrobię do połowy lipca, później urlop, a pozniej później będę leżeć w domu przy wiatraku ;-)

Kochane, jak robicie w aplilacji, że odpowiadacie po kolei. Ja umiem odpowiedzieć tylko na jeden post. Monia-1980 fajnie to robi!:)
Ja jak już dojde do końca czytania to zapomniam kto o czym pisal:(

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom

Zamiast "odpowiedz" kliknij "+ cytat", zaznaczaj w trakcie czytania wiadomości, na które chcesz odpowiedzieć i cytuj i odpowiadaj ;-)


Lili90_ jak coś to ja daje sobie 3 lata na odzyskanie formy. Na 40ke planuje miec wyrzeźbić brzuch i biegać półmaratony. Wiem, ze jak sie uprę to dam radę.

Mówię wam, ale mnie wkurzyla sekretarka szkolna.Wchodze do sekretariatu, bo chcialam dokumenty oddac. Najpierw uslyszalam ze za wczesnie z tymi dokumentami a za chwile cytuje ; albo je daj bo puchniesz w oczach żebys sie nie musiala wracac..." No nie wiem czy to mialo byc smieszne czy jak.Nie tyje jakos specjalnie ale wiadomo kruszynką nie jestem bo przy wzroście 178cm i rosnącym brzuchu to ciężko wyglądać jak miss


Ona ma mózg spuchniety!
Zero empatii...


Hej dziewczyny. Ja juz po wizycie, z malenstwem wszystko dobrze:) Na 100% dziewczynka;)) Niestety szyjka znowu krotsza... Ma 1.57:( jutro jadę do lekarza na konsultację, Pani doktor podejmie decyzję co dalej... Boję się :((

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom

Gratuluje córeczki!
A bierzesz luteine?
Ona wzmacnia i utwardza szyjke .
 
reklama
A nie opłacaja sie bardziej te same 2 ? Za 104.99zł tam jest ponad 200szt?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry