reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja wogole nie rozumiem w czym jest problem. Przecież te które chciały się "ujawnic" to podały swoje namiary na Fb prawda? a te które tego nie zrobiły to Maja zapewne swoje powody. Więc dlaczego tego nie uszanować? Przecież nic nie stoi na przeszkodzie żeby te mamusie które chcą wkleily swoje zdjęcia itp. ale czy to oznacza że wszyscy muszą? Nie wydaje mi się. Ja nie mam zdjęc bo chodzę na NFZ a poza tym to korzystam z telefonu. Z czasem zacznę wklejacie zdjęcia brzuszka ale jeszcze tego nie robię bo wg mnie jest za mały.
A gdzie podawaliscie swoje FB?

ja dzis po pracy lezalam dopiero teraz wstalam...duzo energi trace w pracy to pozniej odsypiam i odpoczywam

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć,
wychodzę z krzaczorów z wiadomych względów:)
Na początku wątku się udzielałam, a później za dużo pracy - ale chętnie czytałam. Nie wiecie czasem co u @KaSia86 ?
Chciałabym się zwrócić do @Marika92 , trzymam z Ciebie kciuki i podziwiam. Powiedz czy ten obrzęk to chodzi o przezierność? Mnie lekarz nastraszył w 9tyg. że trochę za duża przezierność (mówił oczywiście że to za wcześnie na ocenianie), dostałam skierowanie na badania prenatalne i tam się okazało że wszystko ok. Ale nastresowałam się trochę i przeczytałam wiele na ten temat.
Ogólnie żyję od wizyty do wizyty, ze względu na wcześniejsze niepowodzenie i podzielam Wasze obawy.
Jestem w 17tyg i również nie czuję jeszcze ruchów i to mnie dobija;/
Jestem Jestem,Tylko na październikowych [emoji6] Mamy się całkiem nieźle, dziś zaczynamy 20tc, Helenka rośnie jak na drożdżach, fika w brzuszku choć te ruchy są delikatne ze względu na łożysko na przedniej ścianie [emoji4] W przyszłym tygodniu mamy już połówkowe, Nie mogę się doczekać [emoji7][emoji173] A co u Was? Jak się czujesz?

w57v3e3kc5lxwrmy.png
 
Dziewczyny nie uwierzycie... szefowa do mnie napisała z pretensjami dlaczego jej jeszcze nie dałam znać ile mnie nie będzie że tutaj jest obowiązek do południa dać znać... więc napisałam że lekarza niepokoją te bóle i do końca tygodnia mam zwolnienia a ona do mnie że w takim razie będzie musiała ściągnąć moja współpracownicę z urlopu ale przecież moje zdrowie jest najważniejsze i wykrzyknik na końcu :( Ja szok i napisałam że nie chce znowu stracić dziecka a ona mi na to że to też widzi i wykrzyknik.... normalnie tak mnie zdenerwowala że serce mi teraz tak mocno bije że szok :(
Co za babsko. Wyraźnie próbuje się wyżyć na Tobie. Chyba ktoś jej nadepnął na odcisk. Ale nie daj się i staraj się nie przejmować.
 
Ja jeszcze nie myslalam nad imionami ;)
Kolezanka dopiero miesiac po narodzinach nadala imie dziecku :D mam nadzieje do porodu cos wybrac, poki co zmeczenie psychiczne mi nie pomaga
 
Ja też nie słyszałam o danych na fb, czy tam też jest jakaś grupa?

Już nie pamiętam co komu odpisywac więc przepraszam, że bez nicków.
Ja po pierwszym porodzie kupiłam laktator elektryczny Medela swing i bardzo polecam, nie używałam jakoś długo ale w kilku sytuacjach bardzo mi pomógł, mam nadzieję, że przy trzecim dziecku też posłuży.

Ja mam małe piersi niestety i w ciąży w ogóle nie rosną :-( dopiero po porodzie w trzeciej dobie jak napłynął pokarm, a i siara też mi w ciąży nie ciekła ani kropelka.
Córkę karmiłam 10 miesięcy a syna dopiero skończyłam karmić 4 tygodnie temu, karmiony był 22 miesiące i do tej pory jak zasypia to musi za cycka złapać...muszę go od tego też odzwyczaic.

Karola współczuję szefowej, teraz myśl tylko o sobie, Ty i dziecko jesteście najważniejsze

Sporo z Was już zna płeć, trochę zazdroszczę, chciałabym już kupić coś dla dzidzi a tu jeszcze tyle trzeba czekać... A co do imienia to kompletna pustka jak na razie. Córka chce siostrę i chce dac Sara albo Amelka ale to tylko dlatego że tak mają na imię jej koleżanki ;-) a dziś spytalismy synka czy chce siostre czy brata to powiedział chlopczyk :-) także dwójki nie da się zadowolić..
 
@Karolka2106 to okropne, że kobieta nie potrafi okazać krzty zrozumienia, empatii drugiej kobiecie... I to jeszcze wiedząc, że jesteś w ciąży :/ Próbuj z l4 u kolejnego lekarza bo szkoda nerwów.

Tez to czulam niedawno, ale macica jest zaraz nad spojeniem lonowym, dziecko powinnas czuc tam.nisko jeszcze, kolo pepka to zdecydowanie za wysoko ;)
U mnie od kilku dni mała już wyraźnie wyczuwalna, czułam już cudowne leciutkie stukanie nad spojeniem a dzisiaj wybrzuszyło mnie mocno po lewej i przez jakieś 5 min w tym miejscu było rytmiczne pulsowanie (jak mocniejsze bicie serca). Chyba za wcześnie na czkawkę? :p
 
reklama
Do góry