reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

1496083855-aaaaaa.jpeg


Może nie prezentuje się za elegancko no i jedna już zjadłam zanim zrobiłam zdjęcie ale jest pyszna [emoji7][emoji39][emoji7][emoji39]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Dam dziewczyny, ale jak wrócę do domu. Także dzisiaj później, albo jutro rano. Napiszę na forum głównym info jak dam. Ja ugotowałam jej cały gar i została może jedna miseczka. Nie opłaca się do lodówki chować, więc chyba zjem na kolacje jak wrócę ;) a tak naprawdę mąż zjadł jedną porcje, resztę ja ;) co chwile chodziłam do kuchni i wyjadałam z garnka, aż się zorientowałam, że dno widać ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny dawno się nie odzywałam ale komunia i zalatana byłam a że ja mądra jestem to zrobiłam ja w domu i przy garach stałam ale dałam rade ale niestety jedzenia się zostało ehh
Ten tydzień zapowiada się taki sam a pro po tego że mamy biały tydzień i mam wizyty u lekarza najpierw badania prenatalne a potem u swojego lekarza już doczekać się nie mogę aż ujrzeć moja istotkę bo brzuch strasznie mi zaczął rosnąć.
Ja tam wszystkim nie powiedziałam i nie mam zamiaru jak na razie kto miał wiedzieć to wie i na tym przystanę.
A co do jedzenia to u mnie różnie jest bo jak coś zjem co nie pasuje dzidzi to siedzę w kiblu cały dzień i już sama nie wiem co mam jeść :(
Ok uciekam bo padam bo mam kilka nocek zarwanych a muszę to odespać
 
Ostatnia edycja:
Chyba ja :-D
Najgorsze jest to, że w domu też już nie mam.
Dzisiaj zezarlam cały słoik migdałów....
A teraz robię komose na mleku kokosowym no mnie ciśnie na słodkie..... Makabra

Szukam przepisów na dietetyczne lody i też będę sobie sama robić, bo bez lodów zwariuje.
Ostatnio potrafiłam 3lody na raz zjeść..... :-/
Zrób sobie mrożony jogurt z owocami :-)
 
Dobra kobieto podrzuć przepis na szczawiową, bo mam siatę szczawiu i nie wiem co z nim począć [emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja to normalnie przygotowany szczaw wrzucam do ugotowanego bulionu, później śmietanka i przy podaniu na stół wkrajam podzielone na pół jajko. Oddzielnie gotuję i podaję ziemniaczki z koperkiem:) i taka ot filozofia mojej szczawiowej ;) ale chłopaki się zajadaja wiec musi być ok;)
 
Hej dziewczyny trochę mnie nie było i dużo zaległości do nadrobienia!
Bardzo dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków :*
Wpadłam na chwilkę, bo świętujemy przy trunkach bezalkoholowych dzisiejsze badanie :) Mieliśmy dopiero o 20. Wszystko super! Ze wskazaniem na chłopca :) Prawie 7 cm i wyprzedził swój wiek o 2 dni :) Oglądamy właśnie nagranie :)
Buziaki dla was :* Jutro wrzucę fotkę! i mam nadzieję doczytam wszystko co mnie ominęło!

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
reklama
Boziuuu zwariuje z Wami, najpierw chcę brać przykład z Reniuszka i zadbać o zdrowe jedzenie, albo w ogóle mniej jeść, a Wy wrzucacie takie potrawy, oszaleje, już mi burczy w brzuchu a o 19-stej wsunęłam dwa kotlety mielone z żółtym serem... ehhhh chyba musze iść spac, albo poczytnaać książke ;-)
 
Do góry