reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Moka a dostałaś teraz jakieś leki ?? Masz zwolnienie czy normalnie do pracy ??

Dziś wzięłam sobie wolne i leżakuję głównie a jutro niby do pracy ale chyba też sobie wolne wezmę. L4 nie dostałam bo podobno nie trzeba. Leki mam zacząć brać jak za dwa dni się potwierdzi, czy pęcherzyk pękł.

MoKa dobrze wyczytałam, że miałaś teraz inseminację na cyklu naturalnym? Pytam ponieważ też bede miala na naturalnym i jestem ciekawa wielu rzeczy

Tak, pierwsze IUI miałam stymulowane a teraz na naturalnym cyklu :)
 
reklama
Dziś wzięłam sobie wolne i leżakuję głównie a jutro niby do pracy ale chyba też sobie wolne wezmę. L4 nie dostałam bo podobno nie trzeba. Leki mam zacząć brać jak za dwa dni się potwierdzi, czy pęcherzyk pękł.



Tak, pierwsze IUI miałam stymulowane a teraz na naturalnym cyklu :)
Co u Was jest przyczyną? :*
 
Co u Was jest przyczyną? :*

Kilka jest - lekka endometrioza, zrosty z których niedawno uwolniono jajowody, nie najszybsze plemniki i mało prawidłowych a do tego niepękające pęcherzyki.
My robimy trzy próby IUI (żeby nie było, że nie spróbowaliśmy) no i potem in vitro
 
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



MAJ



30 - Froncia (I)- Monitoring i iui,
31 - Sylviia - powtórka Beta HCG


CZERWIEC

02 - Cikulinka (V) - Beta HCG
02 - Sikulinda (III) - Beta HCG
05 - Iwo56 - monitoring cyklu
09 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin
10 - Natalix0 - wizyta w trakcie stymulacji ivf
12 - MoKa (II)- Beta HCG, GynCentrum, Katowice


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

@froncia kciuki za monitoring i IUI :)
 
Wiecie dziewczyny jak byłam ostatnio u doktora w sprawie in vitro to on mi powiedział, ze czasami iui zmniejsza szanse na zajście w ciąże jak naturalne starania i on ogólnie nie poleca iui woli starania naturalne na stymulowany cyklu.
 
Wiecie dziewczyny jak byłam ostatnio u doktora w sprawie in vitro to on mi powiedział, ze czasami iui zmniejsza szanse na zajście w ciąże jak naturalne starania i on ogólnie nie poleca iui woli starania naturalne na stymulowany cyklu.
Troszkę tego nie rozumiem, bo IUI na cyklu naturalnym, za dużo nie różni się od normalnego stosunku, z tą różnicą, że plemniki nie pokonują tej całej drogi, tylko zostają bezpośrednio wstrzyknięte do środeczka.
 
reklama
Wiecie dziewczyny jak byłam ostatnio u doktora w sprawie in vitro to on mi powiedział, ze czasami iui zmniejsza szanse na zajście w ciąże jak naturalne starania i on ogólnie nie poleca iui woli starania naturalne na stymulowany cyklu.

Przepraszam ale dla mnie to jakieś bzdury, sorry...

@froncia co u Ciebie? Jakie wieści? Mnie wczoraj i dziś pokłuł jajnik a poza tym nic kompletnie. Jutro zobaczymy czy pęcherzyk pękł...
 
Do góry