reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Funia daj znać jak po wizycie. Pęcherzyk powinno juz byc widać? U mnie w ostatni wtorek był tez tylko pęcherzyk. Dziewczyny moze wy sie bardziej orientujecie przy jakiej becie pojawia sie serduszko?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@katarina serduszko gdzies tak od 6t0d najwczesniej wydaje mi sie
Ale rownie dobrze moze byc pozniej

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 to czekam z niecierpliwością na nowinki , na którą masz ? :)
Tak w piątek wizyta :) ale już od wczoraj ,że tak powiem nie uważamy co ma byc to będzie ;p heh cały tydzień majstrownia , mam nadzieję będzie zakończony owocnym weekendem :D
@Katarina91 serduszko to różnie , zazwyczaj tak jak funia mówi ok 6 tygodnia ale to nie reguła bo znałam dziewczyny co serduszko się pokazało i w 8 a nawet 9 tyg :) a kiedy kolejna wizyta ?
 
@Katarina91 Zarodek powinien być widoczny przy becie 1000. Jeśli chodzi o serduszko, to już nie ma takiej reguły. Po prostu zarodek musi być odpowiedniej wielkości, aby maszyny go wychwyciły. Moim zdaniem powinno już być u Ciebie widać - mój ginekolog mówił, że jak nic się nie dzieje to przyjść ok 7tc, bo wówczas już powinno być serduszko widać.
 
@katarina @funia u mnie w pierwszej ciąży serduszko było w 6t3d ciąży. W tej w 5t3d było ciałko zolte a w 6t6d bijące serduszko. Czekam na wasze dobre wieści!
Bardzo ciepło o Was myślę.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 na 16.45 mam [emoji4]
Korzystajcie bo potem moze tak jak my sie nie bedziecie bzykac[emoji4]

@witch84 przy becie 1000 to chyba pecherzyk sie pojawia a nie zarodek[emoji4]

@margotka czekamy na dobre wiesci od Ciebie[emoji8]
Ja rowniez mysle cieplutko o Tobie i wiem,ze sie uda[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Funiu daj znac jak po wizycie trzymam kciuki
Przy becie 1000 widac pecherzyk natomiast w 7 tyg juz napewno powinno byc widac zarodek.
 
@Funia90 to więcej niż pewne ;p w poprzedniej ciąży też nic nie było bo się bałam już zaszkodzić w jakiś sposób . A powiedz mi bierzesz te metyle tez ?

Jak myślicie brać wit D ? teraz dużo słońca więc nie wiem ... wg powinno się brać w pierwszych tyg jak coś ? póki co nie biorę wcale
@Katarina91 widzisz dobrze ,ze plamienie ustało :) może po prostu jeszcze cos tam się musiało oczyścić czasami tak jest :)
 
Ostatnia edycja:
Funia daj koniecznie znać jak po wizycie :) u mnie póki co plamienie chyba ustało, w piątek pójdę zbadac betę czy przyrasta bo wczesniej nie bede miała niestety możliwości ale jestem pozytywnej myśli:-)
Tez dzięki wam dziewczyny [emoji8][emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Funia daj koniecznie znać jak po wizycie :) u mnie póki co plamienie chyba ustało, w piątek pójdę zbadac betę czy przyrasta bo wczesniej nie bede miała niestety możliwości ale jestem pozytywnej myśli:-)
Tez dzięki wam dziewczyny [emoji8][emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gratuluję pięknej bety :-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry