reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

U mnie drugie i będzie 6 lat różnicy :)

Dzwoniłam do gin, wizytę mam w poniedziałek na 16 30, tylko muszę coś wymyślić bo od rana mam mistrzostwa pierwszej pomocy a potem jeszcze na 16 radę pedagogiczną a nie chce dyr mówić jeszcze!

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A u mnie 10 i 7 lat. Wam też dziewczyny chce się tak spać? Dziś to jakaś masakra. Dobrze że luźniejszy okres w pracy i mogę na chwilę oczy przymknąć. A u mnie w rodzinie co już okazuje się że ktoś jest w ciąży. O mnie na razie wie tylko siostrzenica męża (która też jest w ciąży) i moja mama.
 
Ciagle bym spala ale nie moge wygospodarowac sobie jakos czasu na drzemke :/ syn ma jakies napady histeri ostatnio. Kladzie sie na podloge i drze sie.. Macie pomysl co z tym zrobic

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Puk Puk [emoji846] czy można dołączyć ?? Po 5 latach walki w końcu się udało i będę Mamą [emoji16] cały czas nie wierze i chyba do USG nie uwierzę [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ropuszka666 witaj i wielkie gratulacje!!!5 lat to bardzo długo i bardzo wyczekane,najważniejsze że się udało ;)
Mi też się chce spać,w ciągu dnia z synkiem robimy sobie razem drzemkę a wieczorem tak koło 22 już ledwo oczy mam otwarte [emoji42]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Ja poprosiłam lekarza o tydzień zwolnienia, jeszcze nie dostałam ciazowego, ale z racji zawodu boję się pracować... To moja pierwsza ciąża, leczylismy się z mężem dwa lata i w końcu się udało :)
Myślałam że wcześniej dostaje się zaświadczenie od lekarza o ciąży...
 
Sylviia u każdego lekarza jest inaczej ale przeważnie dopiero po zobaczeniu serduszka wydawają ciążowe zwolnienie.A gdzie pracujesz,jeśli mogę spytać?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Sylviia u każdego lekarza jest inaczej ale przeważnie dopiero po zobaczeniu serduszka wydawają ciążowe zwolnienie.A gdzie pracujesz,jeśli mogę spytać?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
W policji, na ulicy w patrolu... Dlatego się boję... Mam służby 12 godzinne... Moja ginekolog powiedziała mi ze na pewno mi zwolnienia nie wystawi a zaświadczenie w 10 tygodniu...
 
reklama
W policji, na ulicy w patrolu... Dlatego się boję... Mam służby 12 godzinne... Moja ginekolog powiedziała mi ze na pewno mi zwolnienia nie wystawi a zaświadczenie w 10 tygodniu...

No to faktycznie niebezpieczna praca a z tym zaświadczeniem to tak jak myślałam,ale rodzinny zawsze do tego czasu może Ci wystawić jeśli masz jakiegoś fajnego ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry