reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ten który robi usg prenatalne nie jest moim lekarzem kierującym na szczęście. Ja też chciałabym być szczupła niestety nie każdy może. Ale to nie znaczy że ma prawo tak się zachować[emoji52] dlatego też umówiłam się na jutrzejszy termin zupełnie gdzie indZiej i myślę że będzie ok.

3jgxkw7ii2afhbth.png
Będzie na pewno. A tamtego lekarza z bożej łaski mijaj szerokim łukiem [emoji9]

0d1ykw7i53yn3vjh.png
 
reklama
A gdzie.. dwa dni temu w sobotę robili cc.. ja nie wiem jakim cudem w poniedziałek było super a w sobotę pelne rozwarcie skurcze na maxa.. i teraz moje bidulki leżą w inkubatorach .. chce mi się tak bardzo płakać
Kochana głową do góry. Waga nie jest zła a dziewczynki same oddychaja więc to jest bardzo ważne. Wszystko będzie dobrze [emoji9]

 
Dziewczyny jedną rzecz trochę mnie dziś zaniepokoila. Mimo, że jestem w 20 tyg to dzień w dzień wymiotuje taka zolcia. Przy wcześniejszych ciałach też tak miał a więc w sumie mnie to nie dziwi. Dziwi mnie tylko fakt, że dziś pojawiła się tam krew. To samo od kilku dni jak oprozniam nos z rana to też sama krwią? Miała któraś z Was Tak?

 
Malinowa gratulacje! Nie będę pisać abyś się nie marwiła bo i tak będziesz :) wiem sama to przechodziłam. Mój synek 1620 ur w 30 tyg spadkowa waga 1440 . Wyszedl do domku w 28 dobie. Od 3 miesiąca rehabilitacja napięcie mięśniowe spowodowane wylewem 1 stopnia wiec niewiele :) wszystko inne w normie oczka ..,uszka, serduszko miało dziurkę która się zamknęła (to normalne ) dużo jeżdżenia po poradniach jednak wszytko tylko dla kontroli. A no i miał zapalenie płuc ale to chyba standard ...

Kapinka ja też swoje ważę i niestety takie sytuacje częsta rzecz. Kobieta w ciąży komentarze znosi strasznie wiem... ale zapomnij idź do innego..
A który to ttydzień? Bo może są za małe. Mój lekarz właśnie ze względu na wagę powiedział ze mam iść w najwcześniej w 21 tyg aby było lepiej widać wszystkie narządy. A moje panny wtedy były już o dwa większe niż z terminu miesiączki. Może poszłaś za wcześnie ?

Ja Jestem po wizycie :) 24+5 dziewczynki mają po 780/ 760 gram.
Mamy się dobrze szyjka zamknięta ciśnienie w normie. Oby tak jak najdłużej zostało.
Po raz pierwszy lekarz mówi ze może uda się do 32 tyg w domu wytrzymać

Waga jak szalona przez dwa tyg 1.2 kg / w sumie 8.5 kg.
 
Ja mam jakiegoś pecha ostatnio...dzis wchodzę na wizytę na patologie ciąży w szpitalu z wynikiem z usg i słyszę jak jedna lekarka mówi do drugiej ze jestem do przyjęcia do szpitala. Że różnica między dziećmi jest 41 % i tak już jednego dZiecka nie uratują. Mi się zrobiło biało przed oczami ale mówię jak to przecież Pani z usg mówiła że róŻnica jest 15 % i dzieci rozwijają się prawidłowo. Powtórnie robią więc usg . I okazuje sie ze różnica jest jeszcze mniejsza bo 10,5 % czyli jak na dzieci jednokosmowkowa niewielka

 
Kapinka dokładnie 21 +1 z miesiączki a dziewczynki były ocenione wtedy na 22 +2 i 23 +2 wiec wydaje mi się ze o to mogło mu chodzić. A że był wredny to się jeszcze wylądował na wadze... ahh co zrobić.

Ja kiedyś zapytałam panią na patologii w poznaniu jak się mają moje dzieci a ona ze kładąc na szali informacje o dzieciach a moja wagę to ta informacja nie jest mi do niczego potrzebna. I że moja waga jest okropna :(
 
Kapinka dokładnie 21 +1 z miesiączki a dziewczynki były ocenione wtedy na 22 +2 i 23 +2 wiec wydaje mi się ze o to mogło mu chodzić. A że był wredny to się jeszcze wylądował na wadze... ahh co zrobić.

Ja kiedyś zapytałam panią na patologii w poznaniu jak się mają moje dzieci a ona ze kładąc na szali informacje o dzieciach a moja wagę to ta informacja nie jest mi do niczego potrzebna. I że moja waga jest okropna :(
Ludzie potrafią być bezczelni. Ja dziś nóg nie czuję w Krakowie zaliczyłam dwóch lekarzy. A ktoś pamięta ile ważył wasze pociechy w 20 tyg?

 
reklama
Kapinka Natalia kurcze gdzie wy takich lekarzy macie to jakieś chore. Ja jestem duża i nawet państwowo trafiłam tylko na jedną babkę od usg która koniecznie jako kluczową informacje na badaniu musiała mi wpisać otyłość. I strasznie była zawiedziona że nie jestem trudnym przypadkiem i wszystkie badania są prawidłowe.
 
Do góry