reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Na spokojnie, jutro będzie wszystko wiadomo - będzie przyrost to będzie szampan, radość i łzy szczęścia. Czuje ze bedzie Ok. Tylko spokój - zajmij się czymś.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Na szczescie mój Mąż też podszedł do tego ostrożnie, wiec jest łatwiej zapanowac nad emocjami. Wogóle to był zły że nie poczekałam do piątku :)
 
reklama
Dziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam wczoraj betę! Wynik 27,87 a to był 6 dpt. Co o tym myślicie? Jutro mam zamiar powtórzyć ale nie wiem co o tym myśleć bo z tego co czytałam to bywa różnie. Sikańca jeszcze nie robiłam...
Bardzo, bardzo o obiecujący wynik!! Teraz niech tylko rosnie!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam wczoraj betę! Wynik 27,87 a to był 6 dpt. Co o tym myślicie? Jutro mam zamiar powtórzyć ale nie wiem co o tym myśleć bo z tego co czytałam to bywa różnie. Sikańca jeszcze nie robiłam...
Jak na 6dpt to super wynik, teraz tylko piękne przyrosty i brzuszek jak znalazł :)

Napisane na F5121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam wczoraj betę! Wynik 27,87 a to był 6 dpt. Co o tym myślicie? Jutro mam zamiar powtórzyć ale nie wiem co o tym myśleć bo z tego co czytałam to bywa różnie. Sikańca jeszcze nie robiłam...
Super wynik[emoji6] trzymam kciuki za przyrost

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]
 
Czesc dziewczyny. Jestrm pp drugiej wizycie do crio ale niestety nic z tego... mam cykl bezowulacyjny i musimy ppczekac... straszne.jest to wszystko... myslalam ze juz zaraz bedzie moja druga szansa, ale niestety jak zwykle życie pokazalo ze nie mam na co liczyc... mam pytanie bo dostalam teraz antykoncepcje na 21 dni i z tego wszystkiego nie zapytalam czy moje witaminy mam brac czy odstawić...? W sensie wit d3 folik i inofolic?? Cos ktos wie?
Witamin absolutnie nie odstawiaj. A dlaczego lekarz nie chce w kolejnym cyklu na sztucznym zrobić transferu?

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Do góry