reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Współczuje :(


Dziewczyny przepraszam, ale sprawy związane z zamknięciem forum pewnie przeciągną się w czasie. Nie mam tutaj komputera, a na telefonie nie zrobie tego.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Teraz to najważniejsza jesteś Ty i maleństwo!
 
Przemęczać raczej się nie przemęczam. Dwa tygodnie temu nie było już krwiaka, ale jakoś tak się schował czy coś? :(
Ale szyjka w ciągu dwoch tyg skróciła się o prawie 1cm!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Marika przypomnij mi proszę kiedy masz wyniki amniopunkcji?:)
Mają dzwonić, mówiła babeczka że po 3 tyg więc wypada jakoś 12/13 czerwca

3jgxlbet5t7l1cjn.png
 
Wizyta odwolana bo lekarz nie dojechal utknal w szpitalu na porodowce .W czwartek mam byc na 11. Nie wkurzylabym sie gdyby nie to ze dojezdzam 40min 2autobusami a tu upal jak diabli. A mogly zadzwonic bo wiedzialy od rana ze nie dojedzie bo taka masakra sie zaczela... Ahh szkoda gadac. Kolejne 2dni niepewnosci.
Przykre niestety. Chciałoby się już wiedzieć wszystko. Mogli przynajmniej zadzwonić.
 
reklama
@89Katia będzie dobrze! Trzymamy kciuki!



Teraz to się wkurzyłam, zebrałam się w sobie i umyłam pęknie okna, po czym przyszła burza i deszcz [emoji299] i wszystko na marne buuuu

3jgxlbet5t7l1cjn.png
 
Do góry