reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wybór szkoły rodzenia w Łodzi

dziewczyny, podbijam temat. Będę rodziła w ICZMP w Łodzi, jaką szkolę rodzenia lub prywatnie położną polecacie?jestem jż w 31 tc, ale do tej pory miałam zalecane oszczędzanie się, więc nie szkoły rodzenia nie ogarnęłam.
Jeśli macie jakieś namiary dajcie znać.
 
reklama
Witam,
Ja trochę przekornie powiem z doświadczenia której szkoły nie polecam. Również długo zastanawiałam się nad wyborem szkoły rodzenia i zdecydowałam się na "Centrum dla Mamy" przy katedrze. Niestety doula która prowadzi te zajęcia jest w moim odczuciu mało kompetentną osobą. Nie kwestionuję jej wiedzy, ale sposób w jaki prowadzi zajęcia jest mało profesjonalny. Nie przygotowuje się do zajęć, nie ma planu swojej wypowiedzi i w efekcie często odbiega od tematu. Robi dygresje po których traci wątek czy nawet mówi coś a później sama siebie poprawia że jednak jest inaczej... Niechętnie odpowiada na pytania - zazwyczaj mówi że wybiegamy z tematem do przodu i powie o tym później. Jeśli chodzi o pomoce dydaktyczne to ostatnio pytała czy ktoś może ma laptopa bo ona zapomniała. Na plus 2 spotkania z polożną Dorotą Halaczkiewicz. Bardzo kompetentna i w spójny sposób przekazuje wiedzę. Jest możliwość uczestniczenia tylko w wybranych zajęciach więc polecam skorzystac tylko ze spotkan z położną.
 
Ja zapisałam się do szkoły centrum mam przy Piłsudskiego. Pierwsze zajęcia w sobotę więc na ta chwilę nic więcej nie powiem. Zajęcia będą prowadzić położne z madurowicza, a tam chcę też rodzić.
 
A słyszała któraś z Was o szkole rodzenia Malinowej czy jakoś tam? Zastanawiam się, czy się tam nie wybrać...
poród we wrześniu, chciałam iść do Madurowicza
 
Dziewczyny, mi ostatnio na FB wyświetliła się reklama Centrum Wesołej Rodziny (?). Znacie może? Nie mogę ich znaleźć a wyglądało interesująco... :)
 
A słyszała któraś z Was o szkole rodzenia Malinowej czy jakoś tam? Zastanawiam się, czy się tam nie wybrać...
poród we wrześniu, chciałam iść do Madurowicza
Ja coś słyszałam oo tej szkole. To ta na Kilińskiego, prawda? Plusem jest to, że bezpłatna. Z minusów podobno godziny zajęć się często zmieniają. Gdzieś trafiłam na takie info...
 
reklama
Do góry