reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

reklama
Ja i pierwszą i tą ciążę mam zagrożoną wiec niestety wszelkie wyprawy mam zabronione. Tyle tylko że w pierwszej ciąży byłam na 3 wykładach w szkole rodzenia ale za jakąś rewelacje tego nie uważam. Gdybym była w stanie to pewnie połykała bym na jakiś fitness :D
 
Witam wszystkie obecne jak i przyszłe mamusie :) Termin porodu mam na koniec lipca i dostałam już skierowanie na cc. Planuje rodzić w wojewódzkim i mam pytanie jak wygląda sprawa z cesarką w tym szpitalu? Kiedy się zgłaszałyście (dowiedziałam się tylko że mam przyjść po skończonym 38tc, konkretnego terminu nie dostałam)? Czy cc robią tego samego dnia czy na następny?
 
Hej. Nie udzielę Ci super wyczerpującej odpowiedzi, ale podejrzewam, ze nie doczekasz sie innej bo tu mało kto zaglada:/
Miałam cc, ale nie w wojewódzkim. Ogólnie powinnaś sie skontaktować ze szpitalem i oni pewnie musza z Tobą odbyć rozmowę, z jakich powodów ta cesarka i czy oni akceptują ten powód i następnie ustalają termin.
 
Byliśmy już z mężem w szpitalu tydzień temu bo moja ginka kazała mi się tam udać by o termin zapytać. Obejrzeli skierowanie (mam cc z powodów ortopedycznych) i powiedzieli że oni konkretnego terminu nie ustalają i że mam się zgłosić dowolnego dnia po skończonym 38tc a najlepiej by było żeby mój lekarz prowadzący mi wyznaczył termin przybycia do szpitala. Jak o tym poinformowałam moją ginkę to ona na to że wg niej to szpital powinien coś jednak ustalić i w takim razie mam przyjść tak jak mówią po skończonym 38tc a na pytanie o konkretny termin usłyszałam że "kiedy zechce". Także w sumie nadal nic nie wiem, miałam nadzieję, że od kogoś z Was się czegoś konkretniejszego dowiem...
 
Byliśmy już z mężem w szpitalu tydzień temu bo moja ginka kazała mi się tam udać by o termin zapytać. Obejrzeli skierowanie (mam cc z powodów ortopedycznych) i powiedzieli że oni konkretnego terminu nie ustalają i że mam się zgłosić dowolnego dnia po skończonym 38tc a najlepiej by było żeby mój lekarz prowadzący mi wyznaczył termin przybycia do szpitala. Jak o tym poinformowałam moją ginkę to ona na to że wg niej to szpital powinien coś jednak ustalić i w takim razie mam przyjść tak jak mówią po skończonym 38tc a na pytanie o konkretny termin usłyszałam że "kiedy zechce". Także w sumie nadal nic nie wiem, miałam nadzieję, że od kogoś z Was się czegoś konkretniejszego dowiem...
No powiedzieli Ci kiedy masz przyjść po 38 tygodniu[emoji4] nie powiedzą Ci konkretnego dnia pewnie temu, że nie zawsze jest miejsce w szpitalu i najwyżej każą Ci wrócić na drugi dzień.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak dla mnie lipa:/ powinni Ci wyznaczyć termin jakiś. A Ty możesz zacząć rodzic czy poród naturalny zagraza Twojemu zdrowiu?
Normalnie cc robią gdzieś tydzień przed terminem z om.
 
reklama
Moja ginka mi radziła, abym jednak nie czekała aż się zacznie, bo znowu może być za późno na cc a u mnie sn nie wchodzi w grę.
No to jedź w 38+1 jak nie będzie miejsca to Ci każą wrócić na następny dzień i tyle. Skoro takiej informacji udzielił Ci szpital, to widać takie tam panują zasady.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry