reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Spirale mozna miec bez hormonow chyba jakas. Ja chyba tak szybko bo cos moze tymi tabsami namieszalam ale na 100% okres bo zdycham dzis.

Ja nie moglam nic innego przy kp przed 3mies wiec sie zdecydowalam.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My się nie zabezpieczamy hmmm i później właśnie taki strach niby uważamy j w ogóle ale to żadne wyjście...
Mnie brzuch zaczął boleć mega mega wiec pewnie ten spadek tempki zwiastuje okreso....

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Muszę o tym krążku poczytasz. Ja nie chce tabsow bo nie najlepiej sie czuje po nich. A jak krążek tylko tam działa to moze coś dla mnie:)
 
Hej mamusie. To sa w ogole jakies tabletki anty ktore mozna stosowac przy kp? Nic mi gin nie mowil. Ja zwracam mezowi uwage bo czasami lubi bez zabezpieczenia. Z gumka srednio. Okresu nie dostalam jeszcze, przy pierwszym dziecku dostalam dopiero miesiac po skonczeniu karmienia.
 
Dziewczyny, doradźcie...Chyba dopadła nas ciemieniucha...chyba bo jest nie wielka, wygląda to jak taka łuska ciemiejsza od skóry zauważyłam ją na brwiach i główce, jak czesałam małą szczoteczką to schodziły takie łuski skóry. Jakieś sposoby?
 
Dziewczyny, doradźcie...Chyba dopadła nas ciemieniucha...chyba bo jest nie wielka, wygląda to jak taka łuska ciemiejsza od skóry zauważyłam ją na brwiach i główce, jak czesałam małą szczoteczką to schodziły takie łuski skóry. Jakieś sposoby?
najpierw koniecznie nawilz oliwką jakąś i po 20/30min wyczesuj dopiero bo strupki i rany moga sie porobic
 
Dziewczyny, doradźcie...Chyba dopadła nas ciemieniucha...chyba bo jest nie wielka, wygląda to jak taka łuska ciemiejsza od skóry zauważyłam ją na brwiach i główce, jak czesałam małą szczoteczką to schodziły takie łuski skóry. Jakieś sposoby?
U nas na brwiach była. Smarowalam oliwka i delikatnie scieralam pielucha tetrowa

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam do Was pytanie bo nie wiem co robic. Wczoraj odwiedzila mnie tesciowa i stwierdzila ze mala zle sie rozwija i powinnam odwiedzić specjaliste. Konkretnie chodzi jej o to ze mala za tydzień kończy 3 miesiace i nie wklada i nie trzyma raczek w buzi. Nie wiem co robic. mala duzo sie smieje i macha przy tym ochoczo raczkami i nozkami fajnie gaworzy. Do tej pory nie myslalam o wkladaniu raczek do buzi. I zaczelam sie martwić.
 
reklama
Do góry