reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochanie wiara czyni cuda...

Mam przyjaciółkę, której odmówili adopcji, która przeszła dwie nieudane próby ivf i lekarz prosto w oczy powiedział, że nie będzie miała dzieci a Ona wczoraj urodziła zdrowego chłopca :D:D
Wiara czyni cuda...
I nie chodzi mi tu o wiarę w Boga...
Rzeczywiście takie historie przywracają wiarę [emoji5]

f2w33e3k7fvoiiol.png
24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
reklama
A ja dziewczyny, czuje się jak chodzące zombie. Jedyne co odczuwam to senność. Chciałabym spać, ale nawet mimo chęci nie mogę, a niby oczy same się kleją.

Dziś też zrobiłam test ciążowy i wiecie co... Niby czułość duża, a po 5 min druga kreseczka blada, że trzeba było się MOCNO wpatrywać, żeby coś widzieć. Teraz już po 3,5 h wykonania testu można nawet zrobić zdjęcie na pamiątkę, ale ... spodziewałam się jednak przy takiej becie mocnej krechy już po 3-4 minutach. :p
Ale z tego co pamiętam @Vinszka to dziewczyny na początku też takie zamroczone chodziły i spały gdzie popadnie ;)
 
reklama
Do góry