reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bea25ta pytam ,pytam poprzednio mial 2,9x1,5 cm a teraz inny lekarz i inne usg i jak zapytalam czy mozemy go zmierzyc to powiedzial ,ze ma 2 cm tylko kurna w ktora strone[emoji16]ale bylam zajeta patrzeniem na pikanie na ekranie[emoji5]
Za tydzien ide do tego co ostatnio mi mierzyl to mi powie dokladnie[emoji4]a moze ten dziad sie wchlonie do tego czasu[emoji5]zobaczymy


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, w koncu dorwalam pizze w biedrze bez glutenu i laktozy!!!! Jaka PYYYYSZNA [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ mniaaaam i polecam!!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, w koncu dorwalam pizze w biedrze bez glutenu i laktozy!!!! Jaka PYYYYSZNA [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ mniaaaam i polecam!!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Też ja jadłam ;-) już kilka razy :-) i jest naprawdę dobra :-)
 
@Funia90 - dopiero odczytałam, a już zdążyłam zjeść :O mam jednak jeszcze jedną w domku to jak nie zapomnę to zrobię i wrzucę tutaj! Ale w sumie zobacz tutaj, to ta sama:
BTW. Tylko ona w mojej biedrze nie leżała tam gdzie inne pizze (w lodówce i zamrażalniku), tylko koło parówek i kiełbasek!

@agatush - taak, dokładnie! :D

donatello_bezglutenowa_i_bez_laktozy.jpg
 
A tu takie małe info o tej pizzy! WOW.

“Biedronka jako pierwsza w Europie oferuje chłodzoną pizzę bezglutenową i bez laktozy. Chrupiąca i pyszna, przygotowana z użyciem skrobi pszennej (bez glutenu), z serem mozzarella – bez laktozy, z dodatkiem szynki i aromatycznego oregano, wypiekana w kamiennym piecu.
Osoby, które muszą wyeliminować lub zredukować zarówno gluten, jak i laktozę w swojej diecie, mogą wciąż cieszyć się smakiem prawdziwej pizzy. Pizza wyrabiana jest w fabryce przystosowanej i dedykowanej jedynie do produkcji pizzy bezglutenowej przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

Bezglutenowa i bezlaktozowa pizza Donatello jest doskonałym produktem w atrakcyjnej cenie, szczególnie dla osób o szczególnych potrzebach żywieniowych."
 
Funia super wiadomosci.

Ja tam sobie cicho siedze i czekam na okres. Wczoraj mialam sluz pidbarwiony krwia a okres dopiero a tydzien i wkurzona jestem bo znowu cos...

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Marthi dziekuje za zdjecie[emoji4]kupie,o ile bedzie u nas.
Ciekawe miejsce na polce na pizze bezglutenowa[emoji16]

@marzycielka81 ja tam jestem naiwna i mam nadzieje,ze to oznaka ,ze jakis slodziak sie w Ciebie wgryza[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@funia ja tez jestem naiwna i mimo wszystko gdzies z tylu glowy mi siedzi. Jednak musze byc realistka jajko nie uroslo, endometrium sflaczalo. Temperatura tez nie wskazuje.

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry