reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

A mam do Was pytanie czy u którejś na brzuchu pojawiła się już brązowa kreska ?
Bo tam czekam na nią, a już nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży :no2:
 
reklama
Hejka
Dzis u nas tak goraco ponad 37 st.w mieszkaniu bylo 30 myslalam ze nie dam rady, synek szalal a to zrzucil na siebie suszarke do ubran,pozniej skakal po kanapie I spadl skaleczyl dlon o zabawke, na nic moje prosby,krzyczalam az mi brzuch twardnial.
Dzis troche bylam na nogach ,maly sie ruszal czesto a ja czulam jakby mi sie cos w macicy otwieralo i takie cisgniecie czuje. Martwi mnie to
 
Cześć porannie, co do kreski to mi się pojawiła delikatna linia. Co do wakacji moje chłopaki albo jeżdżą pol dnia na rowerach i ich nie ma, albo się bawią u siebie i wyrzucają mnie z pokoju, wiec z kawką na leżaku nie będzie problemu, raczej to ja się najbardziej cieszę ze nie muszę już lekcji odrabiać ;) wypoczywam. We wrześniu będę miała "Meksyk", Błażej idzie do innej szkoły niż Tymek i zdał do szkoły muzycznej, wiec będę jeździć jak taksówkarz, ale teraz są wakacje :) i o tym nie myśle. Flamandka tez mi brzuch twardnieje, ale to chyba normalne w tym okresie.
 
Kreskę miałam tylko w pierwszej ciazy, śni w drugiej ani teraz nie mam. W pierwszej ciazy od 5 miesiąca wylatywało mi już mleko w piersiach a w drugiej i tej obecnej nie.
 
Myślałam, że takie zmiany występują w każdej ciazy, ale jak piszesz, że u Ciebie w drugiej ciaxy nie pojawiła się to może u mnie też się nie pojawi ;)
Ja w pierwszej ciąży miałam z kolei ładne włosy, nie mogłam narzekać, a teraz wypadają mi niesamowicie :unsure: i nie wiem co mam z tym zrobić :no2:
 
A mam do Was pytanie czy u którejś na brzuchu pojawiła się już brązowa kreska ?
Bo tam czekam na nią, a już nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży :no2:
Ja w pierwszej ciąży nie miałam. .. teraz mam.
Mnie sie wydaje ze przy kazdej ciąży mam super wlosy... Ale to pewnie zależy od organizmu.
Mam 9-latke w domu więc u mnie zakończenie roku to ulga... koniec wstawania o 6.00
 
Dzień dobry. Dziewczyny, ale miała sen :surprised:
Śniło mi się, że urodziłam właśnie 23 czerwca mojego synka:oo2: i był identyczny jak mój pierworodny:rolleyes2: a ja byłam mega zadowolona, że jest zdrowy i juz jest z nami :sorry2:
Ostatnio tak myślałam co tam u Mariki...co z jej dzidziusiem, jak Ona się czuje, i ogólnie co tam u dziewczyn z grupy zamkniętej. ...może piszcie czasami co u Was :tak:
 
reklama
U mnie też brak linii na brzuchu a w poprzedniej była, włosy gorzek niż źle a w poprzedniej ekstra. Buzię mam jak księżyc w pełni, jak pączek... no nic ważne zeb y małych rozwijał się zdrowo.
Mój przedszkolak więc wakacje nic nie zmieniają.
Magda mam nadzieję nadzieje ze moje chłopaki też będą się potrafilu razem bawić. To w sumie moja jedyna obawa bo z reszta jakoś sobie poradzę. A u Ciebie jaką jaka różnica wieku?
U nas dziś brzydko, właśnie jedziemy na basen bo młody uwielbia.
W środę czeka mnie USG i już się nie mogę doczekać.


Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry