reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Witam się wieczorkiem[emoji4] Dziekuje za miłe powitanie w pięknej Polsce! Czuje się bezpiecznie w końcu, choć zaczyna mnie stres ogarniać ze juz coraz bliżej porodu[emoji15]jeszcze dziś odszedł mi czop i mam skurcze przepowiadające (przy pierwszej córce nie miałam), także jeszcze bardziej uświadomiłam sobie ze to juz niebawem, a ja nie spakowana. Wszystko dziś poparłam, jutro prasowanie i pakowanie. No i mąż dzisiaj juz wrócił do Szwecji, aż się popłakałam[emoji17]ale rozumiem ze tak musi być. No i wole zeby był przy mnie po porodzie, odebrał nas ze szpitala i pomógł mi w tych pierwszych dniach.
Patuszka nie martw sie, rozumiem Cie, mój tez bedzie góra 2 tygodnie. Niestety tak czasem musi być! Postaraj się tym nie stresować.
Aniek42 rzeczywiście smak ciekawy i zarazem trochę trudny do przełknięcia w ilości dwóch szklanek[emoji6]
Paninka rozumiem, wiem jakie trudne jest mieszkanie z teściowa. Ja z moja się widziałam teraz i powiedziała ze ladnie wygladam, ale tylko na twarzy[emoji6]i ze bardzo spuchlam. Chciała koniecznie wiedzieć ile przytyłam, powiedziałam jej ze przytyłam i tyle. Wścibska baba! Wrrrr!!!!
Oliweczkaa mam nadzieje ze lepiej się czujesz, dużo zdrówka[emoji8]
Misia12 wszystkiego najlepszego[emoji322][emoji512]
Pumelova wody raczej odchodzą jak się leży, czyli najczęściej w nocy. Brzuch opada gdy dziecko zejdzie to kanału rodnego. Ale pewnie nie ma reguły jesli chodzi o rozpoczęcie porodu tj Kasiulka pisała.
Maziajka gratuluje serdecznie! Dużo zdrowia i sił dla Was[emoji8]
Aha83 wielkie gratulacje! Również zdrowia i dużo sił dla Was[emoji8] to jest pierwszy chlopczyk[emoji64]
Karuzela [emoji110]️[emoji110]️[emoji8]
Lilith gratuluje serdecznie! Fajnie ze juz w domku! Dużo zdrowia!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Lilith również gratuluję. Ekspresowo wypuścili Cię do domu.

Karuzela jutro na pewno będzie dużo lepszy dzień na cc. Przecież nie może być codziennie tak źle. Powodzenia

aha po zdjęciach nie widać, że taki dorodny syn się urodził :)
 
Madziazt już czop? Bardzo szybko, bo jak pamiętam to jeszcze niecaly miesiąc Ci został, tak?

Misia wszystkiego najlepszego, sto lat, sto lat, spełnienia marzeń i łatwego, niebolącego porodu[emoji480] [emoji512] [emoji512][emoji513]

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha, ogromne gratulacje, duży chłopak. Szybko wracaj do formy! [emoji4]

Karuzela, trzymam kciuki, powodzenia jutro!

Lilith, gratuluję!!! [emoji173] [emoji4]


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karuzela kochana u Ciebie pójdzie jak z płatka, u mnie to był wynik wcześniejszej CC , więc don't worry [emoji38] Trzymam kciuki [emoji4] będzie dobrze, czekam na info

Dzięki laski za gratulacje, synek dojrzały hihi hi i ssak pierwsza klasa

Lilith gratuluję, super [emoji4] mnie czeka chyba dłuższy pobyt w szpitalu [emoji58]
 
Aha gratulacje !! Super waga synusia [emoji4]

Karuzela kciuki za szybkie i spokojne CC [emoji6]

Lilith gratuluje [emoji3]
Super ze wszystko zalatwione za jednym razem[emoji4]

Misia sto lat,sto lat [emoji512][emoji512]
Szybkiego i wymarzonego porodu [emoji8]



 
Ostatnia edycja:
Wow dziewczyny gratulacje :) ile maluchów przybyło [emoji7]

Wrzucałyście gdzieś fotki, ja nie widzę [emoji22]

Karuzela [emoji110]️!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Lilith super! U Ciebie z kolei drobinka :) tez chce tak szybko wyjsc do domu!

Karuzela kciuki! Bedzie ok!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry