reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Nusia zobaczysz, że niedługo i Ty będziesz się cieszyć kopniakami[emoji6][emoji6][emoji6]ludzie to naprawdę nie mają czasami wyczucia. Ona pewnie dobrze wie co przeszłaś. I rozumiem Ciebie bo jak niedawno weszłam na fc i zobaczyłam że kumpela wstawiła zdjęcia brzuszka i datę porodu jaką Ja miałam mieć to myślałam że świat mi się zawalił. I mimo tego, że jestem teraz w ciąży to to i tak boli.
I będziesz w ciąży zobaczysz!!! Jesteś pewna kiedy miałaś owulacje??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje :* Mysle ze 10 czerwca w niedziele bo bolaly mnie strasznie jajniki ..
 
reklama
Wstępnie lekarz zalecał 3 mce przerwy w staraniach, ale zielone światło dostaliśmy po kontroli po 2 mcach, bo wszystko ładnie się zagoiło i zregenerowało. Zaszłam w ciążę po pół roku od straty (strata w 16tc).

@InezkaK bez monitoringu chcesz próbować z CLO skoro gin na urlopie? Ja miałam zbędne ale mi się przeterminowały już więc za późno :)
@90_natka a masz jeszcze te przeterminowane bo mozna wymienic w aptece ?

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@90_natka a masz jeszcze te przeterminowane bo mozna wymienic w aptece ?

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mam niestety, oddałam do tego pojemnika na przeterminowane w aptece.. A serio można wymienić? Ja tam ostatnio całą siatę przeterminowanych wywaliłam! Jakbym wiedziała to niektóre bardziej przydatne bym wymieniła :)
Jak masz możliwość to przy clo nie rezygnuj jednak z tego monitoringu, tak naprawdę to wystarczy 2-3 razy jak dobrze się wpasujesz z wizytą. A o przestymulowanie naprawdę nie jest trudno a po co potem martwić się niepotrzebnie.
 
Nie mam niestety, oddałam do tego pojemnika na przeterminowane w aptece.. A serio można wymienić? Ja tam ostatnio całą siatę przeterminowanych wywaliłam! Jakbym wiedziała to niektóre bardziej przydatne bym wymieniła :)
Jak masz możliwość to przy clo nie rezygnuj jednak z tego monitoringu, tak naprawdę to wystarczy 2-3 razy jak dobrze się wpasujesz z wizytą. A o przestymulowanie naprawdę nie jest trudno a po co potem martwić się niepotrzebnie.
Natka no trudno [emoji20] kiedys w aptece blisko mnie jak kobitka nie miala nowej recepty to wymienila jej przeterminowane leki [emoji12]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry