reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja się nie obrażam. Ten tekst był zbieżny z opinią mojego lekarza ale co sztuka to inna opinia. A jeśli chodzi o rozwagę matek? Byłabym ostrożna bo różne cuda juz widziałam. Nie pamiętam na którym wątku ale były gwiazdy które detektora używały nawet 3 razy dziennie po ok godzinie.

[emoji127] 28.10.2017
O matko...ale glupie...
 
Kochane niestety tym razem tez sie nie udalo test sie nie mylil beta 0.100 :(
I mrozakow brak


Gosiu niewiem co napisać nie takiej wiadomości chciałam wchodząc na forum. Trzymaj się dzielnie i nie poddawaj. Dalej trzymam kciuki bądź proszę dobrej myśli Strasznie mi przykro
 
Ostatnia edycja:
Ja miałam 2 razy dziennie ktg,4x na dobę sprawdzanie tętna. Z tego co zrozumiałam z tego tekstu nie chodzi o częstotliwość a o poprawność odczytywania tych zapisów.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja w szpitalu tak samo dwa razy dziennie ,pytajac raz czy moge pisluchac bo poczuje Sie lepiej lekarz na mnie spojrzal oczami zrozumialam wszustko ,odp Tylko nie wolno .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się nie obrażam. Ten tekst był zbieżny z opinią mojego lekarza ale co sztuka to inna opinia. A jeśli chodzi o rozwagę matek? Byłabym ostrożna bo różne cuda juz widziałam. Nie pamiętam na którym wątku ale były gwiazdy które detektora używały nawet 3 razy dziennie po ok godzinie.

[emoji127] 28.10.2017
na watku kwietniowe byly tez owe aparatki

Po co sie stresowac lepiej zyc normalna ciaza i sluchac Tylko na usg serduszka bo stresu i tak nie zabraknie wam Po ciazy;)))))to moje zdanie ;) Ale np monitor dziecka z kamera mam to byl zakup podajze w polowie mej ciazy hah;) moim zdaniem obowiazkowy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
no laseczki ja juz upuscilam krwi:) chociaz dzisiaj to tylko formalnosc bo robilam przeciez bete 3 dni temu i wynosilaq 0,100:( trudno trzeba sie podniesc i walczyc dalej,jeszcze jeden mrozaczek jest:)
 
O matko...ale glupie...
No głupie ale takie też są. Moja córeczka strasznie nie lubiła ktg ani tych detektorow,od razu robiła się bardziej nerwowa. Mi też lekarze odradzali zakup,tłumaczyli że trzeba zachować zdrowy rozsądek bo tak naprawdę ciąża to początek naszych stresów i zmartwień :). Ja nikomu nie zalecam ani nie odradzam,każda z nas przeszła tu swoje i jeżeli ma jej to pomoc to ok. Ale naprawdę musimy pamiętać,że żaden detektor,koleżanka czy forum nie zastąpią lekarza :) Ja się od 2 miesięcy borykam z podejrzeniem cholestazy ciążowe (nie czytać bo to straszne dziadostwo;) ),jedni wykluczają,inni że może być. Zwariować można :) ale powiedziałam sobie,że będzie dobrze i nie mogę dać się zwariować,a też mi mówili żeby kupić to urządzenie,czego nie zrobiłam,nie chciałam dokładać dziecku więcej stresu. Pamiętajcie,wszystko z umiarem :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pierwszą stymulacje mialam u dr Piekarz, drugą ze względu na jej ciążę u dr Cz. Też jestem z BB dlatego nie miałam wyjścia. Całe szczęście dr Piekarz już wróciła i jutro idę do niej na konsultację. Dzięki za rady☺ Cieszę się, że Ci się udało i życzę spokojnej ciąży.

I to jest bardzo dobra decyzja, o której masz wizytę bo ja idę na 12:45? Powodzenia ona zawsze daje nadzieję a teraz wraca od lipca również we wtorki od 11:00-16:00...
 
Nie obraz sie bo kazdy robi jak chce ale to byl artykul laski ktora prowadzi bloga i dla mnie nie ma zadnej wartosci...a nie jakis artykul lekarza poparty badaniami medycznymi...i nie znam osoby ktora mierzyla by tetna np co godzine. Chyba każda matka ma troche oleju w glowie i wystarczy sprawdzic tetno co kilka dni jak cos niepokoi. Co do mojej wizyty w szpitalu to nie bylo wskazan do tak czestego mierzenia tetna...poprostu taki byl tam standard...

Sama osobiście również pytałam lekarza o ten detektor, tylko ja już go miałam w domu bo dostałam go w prezencie od mamy, pani doktor powiedziała tak że nie ma co używać go w tak wczesnej ciąży bo dźwięk może być zafałszowany i tak naprawdę możesz słyszeć co innego a nie tętno maluszka ale po 20tygodniu ciąży w moim przypadku by jak najbardziej go stosowała, ja niestety jestem strasznie słaba psychicznie przed ciążą moja pani doktor sama niepokoiła się o mnie bo na każdej wizycie płakałam, jak okazało się że jestem w ciąży ale zaś znowu problemy bo ciągle plamienia i bóle brzucha więc pierwsze wizyty w ciąży też w gabinecie przeplakalam, mimo że pani doktor polecała wizytę u psychologa ja jakoś nie umiałam się przemóc, teraz jest w miarę ok już tak nie placze ale widzi że ciągle się stresuje i powiedziała pani niech sobie go używa będzie pani spokojniejsza...
 
reklama
Do góry