reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@mififi04 no to super ,ze dobrze[emoji4]
@Olasec ja bym oewnie jeszcze wziela ,raczej nie powinien zaszkodzic[emoji4]ale Twoja decyzja[emoji4]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@mfifi04 dobrze ze juz po :)
Ja dzisiaj zrobiłam sobie badania tych hormonów i czekam teraz na wyniki. Może mnie to trochę uświadomi w jakiej fazie jestem, bo od dwóch dni czuje jak mnie tam w środku boli albo ciągnie jakby zaczynała się jakaś praca :p zobaczymy po wynikach...
 
Dziewczynki, jak to jest z tym wiesiołkiem. Co to daje? W ogóle lekarze go zalecają? Bo tak naprawdę to ja pierwszy raz słyszę, że coś takiego się bierze.
 
Dostałam wyniki badań. Myślałam że będę wiedzieć coś więcej, wiem nie za dużo niestety....
Estradiol 49,17 pg/ml (norma: f.pęcherzykowa 12,5-166; f.owulacyjna 85,8-498; f.lutealna 43,8-211)
Progesteron 0,27 ng/ml (norma: f. pęcherzykowa: 0,057- 0,893 ng/ml; f. owulacyjna: 0,121 - 12,0 ng/ml; f. lutealna: 1,83 - 23,9 ng/ml)
Prolaktyna 27,15 ng/ml (norma: 4,79 23,30)
I uwaga uwaga, gwóźdź programu.... :( beta-HCG 2,7 mIU/ml.... @Funia90 powiedz mi, bo pamiętam że pisałaś o tym jak u Ciebie beta spadała po poronieniach i wiem że nie spadła do końca, ale ciężko znaleźć ten post tutaj. Jak to u Ciebie wyglądało? U mnie minęło 8 tyg od zabiegu, wcześniej bety nie badałam, więc nie mam odniesienia. Pomożesz??
Nie znam się na tym, ale po długich namysłach wydaje mi się że jestem przed owu, chociaż od drugiego zabiegu mija dzisiaj 15 dni. Do tego trochę za wysoka ta prolaktyna, więc pewnie zaopatrzę się w metylki i będę brać. Chcę powtórzyć badania za dwa tygodnie żeby mieć jakieś odniesienie.
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz - a mianowicie jak wygląda poziom hormonów w cyklu gdzie nie było owulacji. Muszę popatrzeć jeszcze w necie, ale może któraś z Was mi pomoże? :)
 
@ivvonka wiesiołek sprawia , że cykle są regularne i śluzu jest więcej , i płodność lepsza :) dziewczyny mówiły żeby brać od 1dc do 12dc :)
@roki_1991 progesteron chyba niski a prolaktyna podwyższona , ale dziwne te normy ja nie umiem czytac badań za bardzo , ale dziewczyny pomogą :) o kurcze a beta jeszcze nie spadła hm ... może spadnie całkiem po @ :) co do cyklu to jedna z kobitek na innej grupie mi mówiła ,że jeśli progesteron jest więcej jak 6 to ov była , pytałam ostatnio bo miałam po ov ponad 10 i tez nie wiedziałam czy była to mnie uświadomiły
 
Roki, co progesteronu-niski, możesz być przed owulacją,bo on rośnie po niej, więc mogę tylko pomóc tyle co powiedział mi ginekolog. Niski poziom może świadczyć o tym, że kobieta jest przed owulacją lub w cyklu bezowulacyjnym.
 
Myśl na dziś :
Nic dodać , nic ująć ...
" Kiedyś byłam różą Twoją,
cierniem jestem dziś ,gdy się przyglądasz mi...nie kobietą...
Bóg mi daje , Bóg mi odbiera...
Kiedyś różą byłam
Lecz nie jestem teraz... "
 
@Nusia123 to wiadomo , że jak ma być to będzie , ale dużo dziewczyn było zadowolone bo miało po nim więcej śluzu płodnego a to równa się lepszym środowiskiem dla żołnierzyków :) więc zaszkodzić i tak nie zaszkodzi :)
 
reklama
Może być tak że ten cykl będzie po prostu bez owu. To w zasadzie pierwszy normalny cykl po zabiegu, więc może być wszystko. Tylko martwi mnie obecność tej bety jeszcze, ale z drugiej strony jest w granicach normy, więc mam nadzieję że jak powtórzę za dwa tyg to będzie niższa p
 
Do góry