reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292

Iwo może i ostatni ale ivf jak sama wiesz ma większe szanse powodzenia niż iui. Czytasz wątek o ivf? Są tam dziewczyny, które jak my startowały od iui i lipa wyszła. Poszły na ivf i niektórym udało się za 1-szym razem [emoji1] bardzo dobrze, ze idziesz krok na przód ważne oby się nie cofać a co najgorzej stać w miejscu [emoji6]uwierz a się uda i będziesz mama [emoji110]️[emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale ile to wszystko kosztuje, genetyk badania, straszne stać mnie tylko na 1 podejście jak sie nie uda to co dalej???

Procedura fakt droga ale jak się nie powiedzie to najważniejsze ile zarodków naprodukujesz, jak zareagujesz na leki [emoji6]badania genetyczne poszperaj w internecie może da się jakoś objeść płatność [emoji6] zapytaj na wątku ivf tam dziewczyny są bardzo pomocne i maja bardzo duża wiedzę [emoji1]będzie dobrze głowa do góry


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziweczyny. Po iui zamiast miesiączki mam od niedzieli tylko bardzo skąpe plamienie. Martwi mnie to bo po pierwszej iui miałam normalną miesiączke. Mój lekarz jest na urlopie więc będe mogła zadzwonić dopiero w poniedziałek. Czy któraś z Was też tak miała?
 
Witam :) jestem tutaj nowa .. czytam
Wasze wpisy ale dopiero dzisiaj się zalogowałam. Jestem 11 dni po IUI ale martwi mnie bo praktycznie od dnia inseminacji czuje delikatny ból w podbrzuszu, czasami kłuje jajnik. Nie jest to ból intensywny ale jednak jest .
Pewnie @ chce przyjść .. ale mam nadzieje że jednak nie tym razem.

Pozdrawiam wszystkie staraczki :)
 
Witam :) jestem tutaj nowa .. czytam
Wasze wpisy ale dopiero dzisiaj się zalogowałam. Jestem 11 dni po IUI ale martwi mnie bo praktycznie od dnia inseminacji czuje delikatny ból w podbrzuszu, czasami kłuje jajnik. Nie jest to ból intensywny ale jednak jest .
Pewnie @ chce przyjść .. ale mam nadzieje że jednak nie tym razem.

Pozdrawiam wszystkie staraczki :)
Bądź dobrej myśli, trzymam kciuki :* To była Twoja pierwsza iui?
 
reklama
Do góry