reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Mi podali tabletke w szpitalu i wywolali poronienie - horror nie do opisania ale moj maz mogl zostac przy mnie w nocy. Bo choc serduszko juz nie bilo nie mialam zadnych zlych objawow tylko objawy ciazy. Wiec to byl straszny szko dla nas. Lekarz mi powiedzial ze raczej wszystko sie oczyscilo i nie bedzie potrzeby lyzeczkowania w poniedzialek mam kontrole. Bardzo sie boje co mi powie. Chce tez sie zapytac co jakies badania powinnam zrobic? Moze cos przeoczylam? Jestem zagubiona i ciagle to analizuje.
@Abi A. przepraszam, że zapytam ale było to samoistne czy jesteś po zabiegu??
Ja jestem po samoistnym zaczęło się 15kwietnia w około 7tc. Krwawiłam jakieś 7dni. I zobacz Kochana minęło zaledwie 2 miesiące. Jestem po pierwszej i miesiączce po poronieniu i w poniedziałek ujrzałam dwie kreseczki. Także Kochana wiem, że to teraz boli niesamowicie ale uwierz, że i do Ciebie zapuka szczęście!!!

@aga_agi toć Ty przecież taka stara nie jesteś no co Ty!! A małą na wakacje do dziadków wysłać na jakiś czas i wtedy pofiglować[emoji6][emoji6][emoji6]

@Nusia123 szkoda, że przyszła@ no ale nowy cykl nowe nadzieję. Teraz to już musi się udać!!!

Dziewczyny Ja Wam polecam Olej z Wiesiołka, siemię lniane na dobry śluz, tylko olej z wiesiołka tylko do owulacji. I jeszcze jedno Kwasy DHA OMEGA 3 6 9. One bardzo wspomagają wzrost endometrium. A potem pomagają w utrzymaniu ciąży i przy rozwoju maleństwa. Znam bardzo dużo dziewczyn które taki zestaw stosowały i ich skarby urodziły się zdrowiótkie!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niezmiernie sie ciesze ze ujrzalas 2 kreseczki. Dziekuje za wsparcie. Zycze ci samego szczescia w tej ciazy.
Mi podali tabletke w szpitalu i wywolali poronienie - horror nie do opisania ale moj maz mogl zostac przy mnie w nocy. Bo choc serduszko juz nie bilo nie mialam zadnych zlych objawow tylko objawy ciazy. Wiec to byl straszny szko dla nas. Lekarz mi powiedzial ze raczej wszystko sie oczyscilo i nie bedzie potrzeby lyzeczkowania w poniedzialek mam kontrole. Bardzo sie boje co mi powie. Chce tez sie zapytac co jakies badania powinnam zrobic? Moze cos przeoczylam? Jestem zagubiona i ciagle to analizuje.
 
@Abi A. Z tego co Mi wiadomo po pierwszym poronieniu nie dają skierowań na żadne badania. Jak już to możesz porobić je sama. Ale to już dziewczyny Tobie lepiej opiszą. Bo Ja w trakcie poronienia pojechałam do szpitala i tam od razu porobili Mi badania i z moczu i z krwi. Tylko usłyszałam, że wyniki są dobre. Sprawdzili też grupę krwi. Bo wiem, że jak jest minusowa to trzeba dostać zastrzyk ale nie pamiętam z czego. Wiem tylko, że On chroni przed powturnym poronieniem. Po dwóch tygodniach od poronienia badania hormonów i również beta już całkiem spadła.

W poniedziałek ile to już będzie dni po??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AnetaManiak Tak tez slyszalam ze nie daja i boje sie moj gin powie mi zebym o tym nie myslala ze tak ze zdarza. Ale ja sie drecze mysla ze cos przeoczylam. Wiem ze mamy oboje z mezem grupe Rh+ wiec konfilktu nie ma. Poniedzialek to dopiero 4 dni po :-( Wiem ze to wczesnie ja wciaz rozpaczam ale staram sie wychodzic z tego zeby znow odzyskac nadzieje bo wiem ze w takim stanie psychicznym nigdy ponownie nie zajde w ciaze. Jak przetrwalyscie miesiac po? Co robilyscie zeby zlagodzic bol bo zapomniec sie nie da?
 
@Abi A. Mi bardzo pomogło to forum. I szczerze to chyba tylko dzięki dziewczynom z tąd przetrwałam. Jak patrzyłam, że dziewczyny które spotkało o wiele wiele więcej zła i cierpienia. I które się nie poddają idą dalej i walczą. To naprawdę podnosi Ciebie to na duchu i znajdujesz w sobie siłę którą i One mają. Niestety będziesz miała jeszcze niejednokrotnie chwile zwątpienia to jest nieuniknione. Ale jak będzie potrzeba to dostaniesz od nas przysłowiowego "kopa w tyłek" żeby się podnieść!!! To jest bardzo świeża rana która niestety się nie zagoi lecz zaleczy ale Kochana dasz radę a My Tobie w tym pomożemy!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boze dziekuje. Potrzebuje takiego kopa. Ja juz mialam takie straszne mysli ze sie przestraszylam ze juz nigdy z tego sie nie podniose. Wszystko mi przypomnia o ciazy na szczescie sie przeprowadzamy wiec mogla bede sie tez tym zajac. Dzisiaj dzieki wam przetrwalam pierwsza sobote po bo moj maz musi pracowac. To jest dopiero pierwszy weekend. Ja pracuje dla siebie w domu wiec to juz luksus wiem ze ludzie musza wrocic do pracy i robic dobra mine. Ja musze od poniedzialku choc troche sie skupic sie na pracy oczywiscie po porannej wizycie i gina. Jak macie jakies rady jak zyc dalej to prosze piszcie. Troche sie boje ze zaczelam sie odcinac od swiata.
@Abi A. Mi bardzo pomogło to forum. I szczerze to chyba tylko dzięki dziewczynom z tąd przetrwałam. Jak patrzyłam, że dziewczyny które spotkało o wiele wiele więcej zła i cierpienia. I które się nie poddają idą dalej i walczą. To naprawdę podnosi Ciebie to na duchu i znajdujesz w sobie siłę którą i One mają. Niestety będziesz miała jeszcze niejednokrotnie chwile zwątpienia to jest nieuniknione. Ale jak będzie potrzeba to dostaniesz od nas przysłowiowego "kopa w tyłek" żeby się podnieść!!! To jest bardzo świeża rana która niestety się nie zagoi lecz zaleczy ale Kochana dasz radę a My Tobie w tym pomożemy!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Abi A. Dzisiaj akurat za dużo dziewczyn nie ma. Wiadomo weekend. Ja akurat siedzę z mężem w domu bo oboje troszkę zapracowany tydzień mieliśmy[emoji6] ale jak się pojawią to i One doradzą Tobie coś co nie co[emoji1][emoji1][emoji1]pamiętaj jedno pisz wszystko co Cię boli. Nie duś tego w sobie bo to tylko pogorszy sprawę, a przecież nie o to chodzi. I jeszcze jedno musisz wierzyć z całych sił, że się w końcu uda. Szczęście zapuka do Twoich drzwi szybciej niż myślisz. Według Mnie będziecie mogli się ponownie starać już po pierwszej @.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1498332926-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Abi ja zgapiłam pomysł od Anety i uszyłam małego cukierka na pamiątkę Aniołka, wisi na przedpokoju -teraz jak tamtędy przechodzę to się do niego uśmiecham. Przez pierwszy tydzień paliłam świeczkę na cmentarzu przy dużym krzyżu. Teraz będę każdego 18dnia miesiąca to robić. I to mi naprawdę pomaga.
 
reklama
@Abi ja zgapiłam pomysł od Anety i uszyłam małego cukierka na pamiątkę Aniołka, wisi na przedpokoju -teraz jak tamtędy przechodzę to się do niego uśmiecham. Przez pierwszy tydzień paliłam świeczkę na cmentarzu przy dużym krzyżu. Teraz będę każdego 18dnia miesiąca to robić. I to mi naprawdę pomaga.
No i Ja jeszcze nie widziałam zdjęcia cukiereczka!!! Oj nie ładnie nie ładnie[emoji12] [emoji12] [emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry