reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Cześć wszystkim my też po chrzcinach też wszystko super wyszło
Dziewczyny jak Wasze maleństwa bo ja się martwię troszkę o wagę mojej małej na dzień dzisiejszy waży 7 300
Maruda dalej karmicie się naturalnie jak tak to ile razy dziennie
Dziewczyny chce z wami skonsultować co jedzą Wasze dzieci?
Moja Majcia ma 8 zębów i idą jej następne płacze ogólnie ciężko przechodzi ząbkowanie cały czas wkłada palce do buzi płacze i gryzie
Moja mała też chodzi ale musi się czegoś trzymać i wstaje ale stoi chwile i spada na cztery litery ale raczkując dostaje się gdzie chce
 
Ostatnia edycja:
Moja ma 74 cm i waży 9200.Karmie jeszcze cycem,z iloscią jest różnie przeciętnie ok.4-5 chociaż niekiedy czesciej-przy czym niektore "karmienia" trwaja baardzo krótko tak jakby chciała tylko się napić albo poprostu troche possać.No i ostatnio jak było zębowe piekiełko to praktycznie kończyła jeść zanim wogóle zaczeła :/
Oprócz tego daje jej oczywiscie obiadek i jakiegos owocka albo czasem rozcienczony soczek,niekiedy chrupki kukurydziane i wodę.
Od wczorajmamy drugiego zęba :D
 
U nas już 4 ząbki. Synek waży 10.5 kg ale od czterech tygodni to taki niejadek. Nie chce mi już jeść kaszek, obiadkow, zupek. Akceptuję tylko mleko. Już nie mam pomysłow jak zachęcić go do jedzenia.
 
Jak chcecie się bliżej poznać i wymieniać doświadczeniami zapraszam na moja mała grupke na fb" Mamą być " bedzie nam lepiej rozmawiać. Pamietam Was z czasów ciąży fajnie byloby byc na bieżąco. Pozdrawiam.
 
Cześć Maruda melduję się i ja u nas ok za tydzień organizujemy małej imprezkę z okazji roczku
Mała fajna już dawno biega rozrabia jedyny problem to bolesne zabkowanie ale zostało już mało zębów to przebicia więc myślę że już niedługo odetchniemy z ulgą a jak u Ciebie i małej?
 
reklama
Do góry