reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Witam nowe dziewczyny.... ja teraz będę podchodzić do trZeciej iui.... U nas też słabe nasienie.. ja jestem wyregulowana.... zobaczymy co będzie.. .. teraz ta tRzecia jest stymulowana clo idę we wtorek na wizytę..
@cikulinka miło Cię słysZeć.... wiem jak to jest też jakiś czas temu miałam chrzest jeden od szwagierki a drugi od Brata wszyscy z dziećmi tylko my sami jak palce.... było bardzo przykro i smutno..... Kochana ale głowa do góry Nam się w końcu też uda.... trzymam kciuki....
mi to mów... ja w maju byłam chrzestną bo... "my przecież nie mamy dzieci" po prostu.... no jakoś to przeżyłam ale.... nie jest fajnie...
 
reklama
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,








27 - Froncia (II) - Monitoring i IUI

LIPIEC

05 - Evelevel (III) - Wizyta kontrolna
06 - Cikulninka (IV) - testowanie po naturalnych staraniach

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

Hej dziewczyny, nie wrzucałam kalendarza, bo miałam bardzooo intesywny weekend :) Witam nowe dziewczyny, fajnie, że do nas dołączyłyście ;) @froncia kiedy masz iui?
Czy mam kogoś wpisac do naszego kalendarza? Wpisujcie się dziewczyny, będziemy trzymać kciuki i łatwiej będzie nam tu wszystko uporządkować :)
 
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,








27 - Froncia (II) - Monitoring i IUI

LIPIEC

05 - Evelevel (III) - Wizyta kontrolna
06 - Cikulninka (IV) - testowanie po naturalnych staraniach

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

Hej dziewczyny, nie wrzucałam kalendarza, bo miałam bardzooo intesywny weekend :) Witam nowe dziewczyny, fajnie, że do nas dołączyłyście ;) @froncia kiedy masz iui?
Czy mam kogoś wpisac do naszego kalendarza? Wpisujcie się dziewczyny, będziemy trzymać kciuki i łatwiej będzie nam tu wszystko uporządkować :)
Ja odpuscilam narazie
 
DziewcZyny powiedzcie mi o co chodzi w 8 dniu zrobiłam badanie lh i wyniosło 14. 60 a 11 dc dziś zrobiłam i wysZło 12. TO ZNACZY ŻE JUZ JESTEN PO OWUALCJI ?? Czy co ??
 
@Evelevel Jutro idę na usg tylko się zastanawiam dlaczego w 8 dniu lh jest większe niż w 11 dc.... zobaczymy najlepsZe ze też testy owulacjne wychodzą dotatnie od tego 8 dnia.... jutro wszystko się okaże....
 
bfarxzdvggonthz3.png
[/IMG]
 
reklama
Do góry