reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jutro jest najważniejszy dzień w moim życiu. ...nigdy nie byłam tak blisko.....Trzymajcie kciuki za mojego Okruszka. ..aby mu się spodobało u mamy. ...Ona juz Go kocha. ...Kropku. ..Całe życie na Ciebie czekałam. ...pozostań ze mną już na zawsze....:)

Trzymam mocno kciukasy!! Musi być pozytywna betka nie ma innej opcji
Ja betuje w piątek..
 
reklama
Na wynik kariotypu czeka się najdłużej,mieliśmy z mężem zalecenie U nas wynik był taki jaki powinienem być u mężczyzn 46,XY - Prawidłowy kariotyp a damski 46,XX - Prawidłowy kariotyp.Niektóre kliniki zalecają zrobić badanie genetyczne niektóre nie, u nas było zalecenie wykonać badania genetyczne.
Tak wiem, dopytuje z ciekawości czy któraś teraz jest na takim etapie jak ja :)
 
Jutro jest najważniejszy dzień w moim życiu. ...nigdy nie byłam tak blisko.....Trzymajcie kciuki za mojego Okruszka. ..aby mu się spodobało u mamy. ...Ona juz Go kocha. ...Kropku. ..Całe życie na Ciebie czekałam. ...pozostań ze mną już na zawsze....:)
Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Kropka [emoji7] [emoji7] [emoji9]
 
Tfu miałam na myśli NOvum wWarszawie :)
Ja Novum Warszawa. Polecam dr Anne Zygler-Przysucha przesympatyczna kobieta, a do tego mega kompetentny lekarz. Poswieca Ci tyle czasu ile potrzebujesz, wszystko tlumaczy, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Co prawda u nas pierwszy transfer nie zakonczony ciążą ale wierze ze razem z nią doczekamy się naszego skarbu!
 
reklama
Ale fajnie masz[emoji2]udanego wypoczynku[emoji2]ja już puchnę[emoji23]
1498498002-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji172][emoji169][emoji172][emoji169][emoji172]

p19u3e3kypv8wdqj.png
10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji172]
 
Do góry