reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@burczuś Staram się wyciszyć i nabrać trochę innego spojrzenia. Zajęłam się trochę firmą .Ja w tym cyklu jeszcze bez tabletek choć mam wykupione. Wspominałam , że moja ginekolog ma urlop i nie bardzo chcę pójść do kogoś innego .
Trzymam kciuki za ciebie. Musi zaskoczyć.
 
@Destino przykro mi z powodu babci
@apolinka witaj [emoji4] gratuluję i życzę spokojnej ciąży
@nevergiveup super przyrost.
Ja dziś też nie wytrzymałam i pobiegłam na betę (36 dc - 5357,80)
@kas90 trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę
@burczuś, @marzycielka81, @magda1208, @roxie123, @dżoł i inne staraczki ten cykl będzie wasz [emoji8]


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Woow, ale mega duża beta :O
Ja już 3 dni bez bety.. no oszaleć idzie :p właśnie zastanawiałam się jak to jest już po USG czy dalej człowiek lata na bete żeby sprawdzić bo ja bym pewnie tak robiła :p
Ale jak to wtedy liczysz? Dalej jakoś liczysz przyrost procentowo czy spr tylko zakres mieści się dla danego tygodnia?
 
@burczuś Staram się wyciszyć i nabrać trochę innego spojrzenia. Zajęłam się trochę firmą .Ja w tym cyklu jeszcze bez tabletek choć mam wykupione. Wspominałam , że moja ginekolog ma urlop i nie bardzo chcę pójść do kogoś innego .
Trzymam kciuki za ciebie. Musi zaskoczyć.
Faktycznie czytałam,że bez tabletek itd:) i o tej gin,ale nie pamietałam że to Ty pisałaś:/
Tyle tu historii...
 
@agatush powodzenia na jutrzejszej wizycie, wrzuć jakieś foto, nacieszymy oczy [emoji8]
@dżoł super [emoji8] w takim razie do roboty, nie ma że boli [emoji13]
@martaha123 trzymam kciuki, może jednak ten cykl będzie tym szczęśliwym [emoji7]
@teczowa89, @Liluli już za chwilę będziecie mieć swoje szczęścia przy sobie
@Marthi a ty kiedy testujesz?

Przy okazji bety zrobiłam dziś kolejną morfologię. Leukocyty ciągle rosną po accofilu, ale jeszcze daleko do punktu krytycznego [emoji56] z 6 tys. najpierw skoczyły na 12 a teraz na 17 tysięcy. Dziewczyny stosujace G-csf jak to u was wygląda?

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

A masz może jakieś normy ile mogą skakać przy accofilu? Bo mi doktor nic nie mówił narazie żeby badać ale zrobiłam w piatek morfologie i mam przekroczone limfocyty i leukocyty. Ale nie wiem do ilu mogą skoczyć.
Leukocyty mam 10,60 tys/ul norma 4,0-10,0
LImfocyty 3,3 tys/ul norma 1,0-3,0
 
@nevergiveup przy przyjmowaniu accofilu bardzo ważna jest częsta kontrola morfologii. Ja badałam przed kuracją, po 1 i po 3 zastrzyku. pójdę raz jeszcze w piątek. Przez pierwszy okres należy sprawdzać morfologię raz na tydzień, później kontrola co 3 tygodnie. Twoje wyniki są jak najbardziej OK. Martwić należy się gdy WBC wzrośnie powyżej 40.000. Wtedy należy odstawić lek i poczekać aż liczba białych krwinek spadnie poniżej 20.000 by wrócić do terapii. Morfologię badasz w drugim dniu po zastrzyku

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@Destino przekroczyć mi z powodu babci. Niestety u mnie często się sprawdzalo ze musiał ktoś odejść aby urodzić się mógł ktoś :* ps nie boj się tak strasznie antybiotyku, jak miałam trzy :*

@agatush ogromne kciukasy ♡

@gogac85 ciesze się ze do nas zaglądasz . Pozdrów dziewczyny ode mnie tez :) nawet nie wiesz jak sie ucieszylo moje ♡ na wiesc o Pietrusze az mi lzy stanely w oczach (beksa) ♡Ja tu wciąż pozostałam z dziewczynami :) kontakt mam jeszcze z @Kruszka, @Karpidlak, @portia, @kinga_86

@matulkaa @nevergiveup oby tak dalej do przodu!

@Liluli @tęczowa żeby jedna drugiej nie wyprzedziła jak ja Doris o 2 dni :p
 
reklama
Do góry