reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzień dobry wszystkim!

@Emilianka6966 dobrej wizyty i podglądania małego człowieczka. Jak się czujesz Kochana?
@Oska305 tutaj podglądamy dwa wspaniałe brzdące! Czekaaamy z niecierpliwością na info co się dzieje u mamusi w brzuszku :)

@Liv26 chyba obiło mi się o uszy, że dziś powtarzasz betę? Zaciskamy mocno kciuki. [emoji110][emoji110]
Ano tak wyszło;) Dziękuję za kciuki:)
 
No to u mnie tez pierwsze nieudane niestety... mam dwa mrozaki 3 dniowe i chcialam od razu ale niestety pojawil sie cykl bezowulacyjny i musialam miec przerwe. Teraz czekam na wizyte mam za tydzień we wtorek i mam nadzieje ze wszystko juz u mnie ok i moge podchodzic do crio. A psychicznie jak tam? U mnie bardzo roznie... ale generalnie to strasznie słabo znosze niepowodzenie... niestety sporo placze. Chce walczyć ale.są ciezkie dni....
No psychicznie to bardzo dobrze,chyba dlatego ze zdecydowalismy sie chwilke odsapnac i poczekac do wrzesnia.Wroce wypaczeta gotowa do dzialania.
 
Kochana ale to jak w koncu jestes zadowolona czy nie ? :) jaki plan ma na ciebie dr Lewandowski ?
Ja tez mam zamiar wybrac sie do novum na konsultacje i wlasnie zastanawiam sie do ktorego lekarza. Po naszych 3 pelnych procedurach z niepowodzeniem napewno zmieniam klinike chcem zobaczyc co powie ktos inny na nasz kiepski przypadek czy jest jeszcze szansa na zostanie rodzicami :)
Oczywiście, że jest szansa. Gosiu trzymam kciuki, na Twoim miejscu tez szukalabym opinii innych lekarzy.

[emoji127] 28.10.2017
 
Dzień dobry wszystkim!

@Emilianka6966 dobrej wizyty i podglądania małego człowieczka. Jak się czujesz Kochana?
@Oska305 tutaj podglądamy dwa wspaniałe brzdące! Czekaaamy z niecierpliwością na info co się dzieje u mamusi w brzuszku :)

@Liv26 chyba obiło mi się o uszy, że dziś powtarzasz betę? Zaciskamy mocno kciuki. [emoji110][emoji110]
Powodzenia dzis dziewczyny

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry