reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dzisiaj byłam u innego lekarza, miesiączki jeszcze nie mam, umówić się w innym miejscu na iui w lipcu i okazało się ze jeden pecherzyk nie pękł w ogóle, poprzednie usg w dniu inseminacji było źle ocenione( podobno na peknietych pecherzykach) uwierzycie? Czuje się oszukana:(((

Masakra! Mówiłaś o tym obecnemu lekarzowi?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzisiaj byłam u innego lekarza, miesiączki jeszcze nie mam, umówić się w innym miejscu na iui w lipcu i okazało się ze jeden pecherzyk nie pękł w ogóle, poprzednie usg w dniu inseminacji było źle ocenione( podobno na peknietych pecherzykach) uwierzycie? Czuje się oszukana:(((


Kochana nie dziwię sie.. masakra.... I teraz weź jak sie źle trafi na lekarza... a prZecież to są nasze pieniądze i nasz czas.... A do o się teraz zapisałas??
 
Zapisałam się do dr Cieplinskiego, ciekawe czy cos bedzie z nastepnego cyklu jak teraz jest pecherzyk 22 mm w 26 dc, mam przyjść w 8 dc na usg i decyzja, zaczynam myśleć o in vitro, próbuje jeszcze raz iui, później laparoskopia i przygotowania do in vitro, mam dosyć po 2 latach starań i z 30 + plus na karku
 
Pecherzyk może sie wchłonąć.... więc spokojnie.... a ile miałaś iui?? Jaka u Was przyczyna?? Mi przez mysl też przechodzi in vitro ale naraZie jesZcze próbujemy z iui zobaczymy ....
 
Narazie była 1 iui, albo mam endometrioze ( jest zrost między jajnikiem a macica albo endometrioza albo pozapalny) albo niepłodność idiopatyczna czyli iui ma u mnie małe szanse porównywalne do naturalnych starań, stad plan jak wyzej
 
W sumie to nikt z lekarzy nie proponowal mi iui bo to nie są wskazania do iui, w sumie to sami z mezem tego chcieliśmy, bo może się uda, z przyczyn religijnych i czasu by dojrzeć do in vitro. Proponowano mi albo starania naturalne albo rozwazyc in vitro.
 
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,








28 - Froncia (II) - Monitoring i IUI

LIPIEC

05 - Evelevel (III) - Wizyta kontrolna
06 - Cikulninka (IV) - testowanie po naturalnych staraniach

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

@froncia trzymam kciuki mocno za uiu :) daj znać jak poszło ;)
 
Witam :)
@froncia powodzenia !! :)
Ja już w 32dc (IUI - była w 18dc). Brzuch dalej pobolewa (pobolewa od samej inseminacji nawet w nocy ) do tego dzisiaj doszły piersi. Zrobiłam (nie mogłam wytrzymać ) już chyba z 5 testów (zwykłych one step) i na każdym druga blada kreska !! - trzymajcie kciuki. Poczekam jeszcze troche i wtedy zrobię jakiś pożądny test. Jak narazie nie cieszę się głośno - póki nie bedzie pewne w 100% .
 
reklama
Do góry