reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Moj spi w rampersie albo body z krotkim rekawem. Przykrywanie srednio ma sens bo sie rozkopuje od razu.

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój spi w rampersie i skarpetkach a przykrywam go pieluchą flanelowa.

Napisane na SM-G850F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zdarza mu się rozkopac, ale to rzadko.jak spał pod kocykiem to zawsze się rozkopal a jak spi pod tetra lub flanela to spoko. Ale mój to się budzi w nocy tysiące razy na cycka wiec jak coś to go zawsze przykryje.

Napisane na SM-G850F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki za odpowiedzi :)
A mam keszcze jedno pytanie. Jak u Was z jedzeniem ? Moje dziecko jadlo wszystko ladnie a teraz generalnie tylko mleko. Czy samo mleko na tym etapie zycia wystarczy ? No ale co mam zrobic jak nic nie chce :( wychodzi jej gorna dwojka i podejrzewam ze to od tego bo zwykle jak jej ida zeby to prawie nic nie chce jesc :/
 
U nas prawie 2 miesiące nic nie jadł oprócz piersi. Byłam u pediatry bo waga nie drgnela a nawet zaczęła lekko spadać. I powiedziała ze to normalne zjawisko, tylko przeważnie trwa do 4 tygodni. Powiedziała żeby nawet 4 x dziennie próbować podać mu zupkę, żeby chociaż po 2 łyżeczki zjadł.

Napisane na SM-G850F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O Katika, fajnego macie pediatre. U nas w przychodni pewnie byłaby już afera i nakaz dokarmiania mm.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katika dzieki. Ja do pediatry z tego powodu nie poszlam ale dzieki za wiedze ze tak moze byc. Probuje jej cos dawac to doslownie 2 lyzki zje i zaciska usta. No nic bede probowac :)
 
Ale tutaj cisza.A my juz po wakacjach.10 dni w Grecji na wyspie Zakinthos.Podróż bezproblemowa,a mamy też 3,5 latkę.Na miejscu cudownie:,basen,morze,brodzik dla mlodego,odpoczynek od sprzątania, gotowania dla mnie.Młody sie rozkrecil z jedzeniem widząc tyle osób jezdzacych.Skóra mu się poprawiła i nie ma jak narazie alergii.Tym bardziej ze zrobiliśmy testy z krwi na alergię pokarmowe i nic nie pokazały. I oby tak zostało.W każdym razie koniec z moją dietą bez mleka krowiego bo mlody nadal na cycu.
 
reklama
Melduję się po dłuższym "niepisaniu" . . My też już po wakacjach. Pierwsze dwa tygodnie czerwca byliśmy w Ustce. Wyjazd udany, pogoda nienajgorsza :), super miejscowość. A co najważnejsze Mały całkiem nieżle zniósł 9 godzinną podróż. Oczywiście nie obyło się bez marudzenia, ale wyobrażałam sobie , ze będzie gorzej. Z tym, że musiałam siedzieć z tyłu razem z nim, co było mało komfortowe bo obok w foteliku jeszcze starszy brat ;).
No właśnie, w wakacjach najlepsze to wytchnienie od obowiązków domowych, bo o odpoczynku to za bardzo nie było mowy. Przy dwójce dzieciaków to oczy dookoło głowy, o 6 pobudka, nie wspominając o nocnym wstawaniu. Spakowałam książkę i nawet jej nie otworzyłam. Ale i tak było super:)

W kwestii jedzenia - to mój fajnie je, ale mocno ograniczyłam już kp. Mały zaczął mnie gryźć , więc od paru dni w ciągu dnia go już nie karmię. Tylko wieczorem pije i w nocy budzi się jeszcze 2 razy. Nie chce wogóle pić mm.
 
Do góry