reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkola w Krakowie

Jak w temacie - szukam jakiegoś małego przedszkola/klubu malucha - niedrogiego - koszt do 300 zł - może byc bez jedzenia na 4-5 godzin (godziny ranne)- zalezy mi zeby było do 10 dzieci (moja strasznie choruje). Przedszkole w Krakowie - dzielnice Nowa Huta, Mistrzejowice, Czyżyny, Pradnik CZerwony. Jesli ktos słyszal to bede niezmiernie wdzięczna.

Jeżeli chodzi o przedszkole w rejonach Nowej Huty, Prądnika to polecam ci Malutkowo na Łepkowskiego. Maja córka tam chodzi. Jest bardzo szczęśliwa jak idzie do przedszkola. Nauczycielki są doświadczone i maja podejście do dzieciaków, można tez się poradzić jak jest jakiś problem. podoba mi się też oferta zajęć w przedszkolu. Mam pewność że dziecko nie tylko się bawi ale również poznaje świat.
 
reklama
Moja r chodzi do Malutkowa i jesteśmy zafascynowane tym przedszkolem. Jest tam bardzo fajna atmosfera. Dzieciaki uczą się bawiąc. Jest sporo zajęć do wyboru. Do tego Panie Przedszkolanki sa mocno zaangażowane w rozwój dzieciaków. jeszcze nigdy nie słyszałam że było nudno a wręcz odwrotnie prawie codziennie słyszę: mamo nie uwierzysz co dzisiaj robiłam......:)
 
Moja córka chodził do żłobka malutkowo na kluczborskiej. I byłam bardzo zadowolona. Bardzo miłe panie i widać że opiekują się każdym dzieckiem. jestem spokojna o nią jak jest w żłobku.
 
Maje dziecko tez chodzi do Malutkowa tylko że na ul Łepkowskiego. I spokojnie mogę powiedzieć że jest to bardzo fajne przedszkole. Przedszkole jest ładne, kolorowe i wygodne. Kadra jest profesjonalna i nastawiona pozytywnie do dzieciaków. Program tez jest bardzo dobrze ułożony. Spokojnie mogę polecić to przedszkole
 
Ze swojej strony polecam Ci prywatne przedszkole Eko-Park. Według mnie jest sto razy lepsze niż te o które się pytasz. Wiem, bo moja koleżanka posłała tam córę a teraz przenosi ją właśnie do Eko-Park gdzie chodzi moja. To nie przedszkole a jak drugi dom dla dzieciaków. Bardzo fajne zajęcia, nigdy się nie nudzą a wychodzą zawsze uśmiechnięte
 
Ja wybrałam dla dzieci Fair Play w Krakowie bo są bardzo żywiołowe i nie wiem jak rozładować ich energię a w tych przedszkolach jest dużo sportu. Dzieci są teraz wymęczone i szczęśliwe po każdym pobycie w przedszkolu także polecam. Jeśli komuś pasuje lokalizacja to na Łokietka są zapisy.
 
Według mnie i mojego dziecka przedszkole Malutkowo na kluczborskiej jest w porządku. Ładne duże i kolorowe sale z dużą ilością ciekawych zabawek. Panie są miła i z wspaniałym podejściem do dzieciaków a przy tym bardzo kontaktowe. Mają fajny program i ciekawe zajęcia. Spokojnie można ich polecić
 
Synka zapisałam do Fair Play w Tarnowie, bo mam po drodze do pracy. Teraz jest nabór ale nie wiem czy miejsca wolne jeszcze są. Niemniej jednak polecam, bo mam doświadczenia z tym przedszkolem na Wielickiej, mam nadzieję, że tam będzie tak samo :)
 
reklama
Ja długo szukałam przedszkola dla mojego skarba. Przeczytałam wiele opinie i i odwiedziłam sporo placówek. Ostatecznie z moim synkiem zdecydowaliśmy się na Malutkowo. I bardzo jesteśmy zadowoleni. Już na samym początku urzekło mnie podejście pań przedszkolanek do dzieciaków i ciekawe zabawy jakie im proponowały. Przedszkole jest ładne i kolorowe, oraz dobrze wyposażone. I po roku mam nadal to samo zdanie.
 
Do góry