reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
venicee niee :) nie tyle co rujnuje co zabiera czas. żeby wszystkiego dopilnować trzeba byc na miejscu.

za tydzień Paweł kończy 4 lata. Jak to zleciało...
 
Ostatnia edycja:
No Żabila leci czas ...racja...Miki 5.08. już 4 ,kiedy to zlecialo ,jednak to co wtedy przeżyłam jakoś nie chce wracać...
Mamunia rozumiem :D
My dziś świetujemy tj moje bliżniaki ....jeju 15 lat jak jestem mamą .....
 
Hej Laseczki,

Oj ten czas leci jak szalony.
Venicee najlepszego dla bliźniaków [emoji6]moja Ania skończyła 3 miesiące i też nie wiem kiedy to zleciało. Jest kochana i grzeczna oby tak dalej . Za tydzień jedziemy do Karwii na urlop, oby pogoda dopisała....



 
reklama
Halooooo oj nastała tu cisza [emoji16]u nas wszystko Oki. Ania rośnie skończyła 5 miesięcy, jest bardzo grzeczna, ma jednego zęba i idzie nam już drugi[emoji16]Tymcio również grzecznie chodzi do przedszkola. Miał trochę katar ale przechodzi więc wszystko pod kontrolą.
Venicee a jak Mikołaj chodzi do przedszkola?
Taka j co u Was?
Basia jak wakacje?



 
Do góry