reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No więc w czwartek crio wszystko super Endo rośnie pięknie jutro jadę na weekend nad morze i za parę dni przytulam z pozytywnym nastawieniem [emoji6][emoji4]

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
Suuuuuuuuuper!!!!! Ale się wysyp transferow zrobił :D Kciuki już od paru dni mam sine, ale co tam, dla Was dziewczynki warto!!!
 
Nie pisałam raczej tutaj nic. Plamię jeszcze z przerwami od miesiąca i muszę leżeć. Nie pisałam tutaj nic bo wiem ze dziewczyny maja większe zmartwienia...

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
Nie ma mniejszych lub większych zmartwień. Każde jest tak samo ważne. Raz mi pisałaś o jakichś bakteriach. Super, że mimo wszystko z dzieciątkiem jest ok :)
 
Kochane,a czy jest tutaj któraś po KD z novum lub z innej kliniki?
zaczynam się zastanawiać czy nie zrobić z KD następnego podjeścia, bo coraz słabiej reaguję na stymulację i może to wina komórek.
Dla dziewczyn zaczynających mam taką ciekawostkę , że u mnie najsłabsza stymulacja wypadła po diecie bezglutenowej i bezmlecznej tak bardzo polecanej na dobre komórki. Więc może nie każdemu to służy.
Pierwsze in vitro to udane było na ogromnej ilości nabiału i glutenu. Stosowałam dietę dziewczyn z forum naszbocian. Nabiał, orzechy, wino i wszystko było super.
 
Kochane,a czy jest tutaj któraś po KD z novum lub z innej kliniki?
zaczynam się zastanawiać czy nie zrobić z KD następnego podjeścia, bo coraz słabiej reaguję na stymulację i może to wina komórek.
Dla dziewczyn zaczynających mam taką ciekawostkę , że u mnie najsłabsza stymulacja wypadła po diecie bezglutenowej i bezmlecznej tak bardzo polecanej na dobre komórki. Więc może nie każdemu to służy.
Pierwsze in vitro to udane było na ogromnej ilości nabiału i glutenu. Stosowałam dietę dziewczyn z forum naszbocian. Nabiał, orzechy, wino i wszystko było super.
Porcja pełnotłustego nabiału dziennie jest w naszym przypadku bardzo wskazana :)
 
Zanim was doczytam... po poludniu odkaslalam czop ropny, na szybko umowilam sie do lekarza i... mam delikatna angine ropna :) a ja sie dobrze czuje! Mam siedziec w.domu przez tydzien i brac duomox. Konsultowalam z moim ginekologiem i mam brac ten duomox. Takze tego... ogolnie super!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A to Ci sie cholerstwo przypałetalo[emoji53] mam nadzieje ze szybko minie!
 
nie wiem czy mogę podpowiedzieć , bo też w ciąży się z tym męczyłam, ale pomogły mi tony lacibios femina, vivimixa czyli probiotyków i syrop dla dzieci żurawit.
w zasadzie teraz też coś się zaczyna dziać, mam do tego skłonności.
Ja tez pije lacibios femina. Kupilam 5 opakowan i zobaczymy bo tez mam sklonnoaci a meczylam sie niedawno bo po antybiotykachnie moglam sie doleczyc
 
Jeżeli podchodzisz do długiego to nie będzie za późno. Podczas jego trwania porobią ci w novum badania. 2 tygodnie wyciszania plus 10-12 dni stymulacji. Co do badań w novum są szczegółowi, nie dopuszczą cię bez. ja teraz też jestem w novum i nigdy nie musiałam tyle robić badań i powtarzać ich.
Oki, super :) dziękuje za informacje!

TLC


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kurde, znowu przegapiłam!!!!

Bakterie w posiewie

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
Jakie antybiotyki brałaś?

Kochane,a czy jest tutaj któraś po KD z novum lub z innej kliniki?
zaczynam się zastanawiać czy nie zrobić z KD następnego podjeścia, bo coraz słabiej reaguję na stymulację i może to wina komórek.
Dla dziewczyn zaczynających mam taką ciekawostkę , że u mnie najsłabsza stymulacja wypadła po diecie bezglutenowej i bezmlecznej tak bardzo polecanej na dobre komórki. Więc może nie każdemu to służy.
Pierwsze in vitro to udane było na ogromnej ilości nabiału i glutenu. Stosowałam dietę dziewczyn z forum naszbocian. Nabiał, orzechy, wino i wszystko było super.

A to ciekawe! Ja tez mega ograniczyłam nabiał i gluten przed punkcją i była beznadzieja....


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane,a czy jest tutaj któraś po KD z novum lub z innej kliniki?
zaczynam się zastanawiać czy nie zrobić z KD następnego podjeścia, bo coraz słabiej reaguję na stymulację i może to wina komórek.
Dla dziewczyn zaczynających mam taką ciekawostkę , że u mnie najsłabsza stymulacja wypadła po diecie bezglutenowej i bezmlecznej tak bardzo polecanej na dobre komórki. Więc może nie każdemu to służy.
Pierwsze in vitro to udane było na ogromnej ilości nabiału i glutenu. Stosowałam dietę dziewczyn z forum naszbocian. Nabiał, orzechy, wino i wszystko było super.
Zapytaj AnneMarie
 
reklama
dziewczyny rozmawiałam ze swoja trenerka!oczywiście powiedziałam ,ze mamy problem!no i opowiedziala mi historie jak u nich w rodzinie byl taki problem tyle lat starania sie i nic ,propozycja invitro!i zaczeli brak suplementy diety ,uwazali co jedli i ile po 3 mc zaszła w ciązę ,a dzis ma 2 dzieci naturalnie!myślicie czy to powaga?poprostu dobre odżywianie sie trochę ruchu i moze sie udac
 
Do góry