reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Jestem na totalnym zadupiu. Nawet nie wiem gdzie sie tu robi bete. W niedziele wyjezdzam. Jesli do poniedzialku @ nie bedzie to pojde. Na razie brak, brzuch czasem zaboli, test negatywny, plamienia takie geste, kilka kropek, kolor hmm kawa z mlekiem :errr: dzis mi jeszcze do tego nie dobrze...
 
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,
[/]

LIPIEC

22 - evelevel (III) - IUI
24 - Candygirl600 - monitoring cyklu
28 - Iinni - Beta HCG

SIERPIEŃ

1 - Ewcikkizia - wizyta ciążowa(oby serduszkowa <#
4-5- Cikulinka - przewidywany czas nieproszonej @
5 - evelevel - Beta HCG


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

Hej:) zabieg mAm na 10 dopiero wstałam z M [emoji12]spijamy kawę śniadanie i lecimy [emoji12]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
I już po [emoji6]warunki jak to Pani dr stwierdziła idealne. Endo 11.3 trójdzielne. Pęcherzyk pękł albo w nocy albo rano, podano 30 mln żołnierzyków o ruchu A-45% B-40% cokolwiek by to nie znaczyło [emoji12]dwa tygodnie relaksu teraz


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
wiecie co od przedwczoraj nie moge usiedziec ani lezec cos mnie kłuje jakos tak jakby w macicy raz mocniej raz mniej jak nie kłuje to boli tak okresowo ...... nie chce sie nakrecac ale jeszcze ci ciagle latam siusiu....masakra jakas.....moze tylko pecherz zaziebiłam ale nie boli przy oddawaniu moczu wiec sama niewiem........ale ten uciski dziwny jest nigdy tak nie miałam .....oczywiscie nie nakrecam sie tylko sie boje ze cos nie tak.

A może to pozna owulka albo wgrywanie się [emoji6]wszystko jest Ok nie ma się co stresować, jak nie minie dzwon do lekarza może ob będzie wiedział [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
I już po [emoji6]warunki jak to Pani dr stwierdziła idealne. Endo 11.3 trójdzielne. Pęcherzyk pękł albo w nocy albo rano, podano 30 mln żołnierzyków o ruchu A-45% B-40% cokolwiek by to nie znaczyło [emoji12]dwa tygodnie relaksu teraz


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Łał faktycznie piękne warunki. Teraz tylko kciuki trzymać.
A mi się wydaje, że to coś dziwnego u mnie to niby @
Lutka blokuje i dlatego to tak wygląda. Inaczej niż zawsze ale nie sądzę by to były dobre wieści. Plusem jest tylko to, że jeśli przez to przesunęła by mi się owulka to może mój lekarz by już wrócił i też byśmy zrobili iui. Ale to musiała by się przesunąć przynajmniej tydzień.
 
Łał faktycznie piękne warunki. Teraz tylko kciuki trzymać.
A mi się wydaje, że to coś dziwnego u mnie to niby @
Lutka blokuje i dlatego to tak wygląda. Inaczej niż zawsze ale nie sądzę by to były dobre wieści. Plusem jest tylko to, że jeśli przez to przesunęła by mi się owulka to może mój lekarz by już wrócił i też byśmy zrobili iui. Ale to musiała by się przesunąć przynajmniej tydzień.

No to jeszcze masz szanse @ miała być w środę jest sobota a tej jak nie było tak w sumie nie ma bo brązowe plamienie to nie @ [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry