reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@alunia87 toż to piękna beta! :D teraz to już oficjalne gratulacje :) ja nigdy takiego wyniku nie miałam ;) znaczy na pewno miałam ale nie badałam, bo u mnie to zawsze badania tak wcześnie że beta ledwo co podwyższona hehe ;) będziesz sprawdzać przyrost?
 
reklama
No może tak być że zejdzie więcej :) hehe a czemu czujesz że dużo przytyjesz? ;) dużo podjadasz? ;) jak się zdrowo będzie jadło i mało takich słodkich bomb kalorycznych a zamiast tego np owoce to się raczej dużo nie przytyje :) ja teraz na tej diecie to jem bardzo dużo warzyw i owoców sezonowych i jajek ;) a mało produktów mącznych i nie używam do niczego cukru. Czasem sobie lody zjem albo drożdżówkę ale nie za często bo nie mogę... I waga spada ;)
A co do tego brzuszka to nie wiem nawet od czego to zależy :) nie słyszałam nigdy o tym zagniezdzeniu co piszesz ale kto wie, może to ma związek. Albo może też umiejscowienie łożyska? Nie mam pojęcia :)
Staram się nie podjadać. I spacerki z pieskami oczywiście są, ale czasami jak Mnie napadnie na coś ochota to idzie tego w żaden sposób powstrzymać ni cholery[emoji14][emoji14][emoji14]do słodkiego Mnie nie ciągnie na szczęście. Ale jak na śniadanie potrafię dwie długie bułki zjeść albo 4 kawałki chleba. A potem się zastanawiam gdzie Ja to mieszczę. Na wieczór staram się raczej jakiś owoc bądź warzywo zjeść jak czuje głód, albo jakiś soczek.

Ale Ty to się musisz dobrze czuć skoro tyle rzeczy jesteś w stanie porobić. No i chyba trochę za bardzo się przemęczasz co?? Okna pomyć i do tego szafki w kuchni i mała dziecko w domu i ciąża???

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Staram się nie podjadać. I spacerki z pieskami oczywiście są, ale czasami jak Mnie napadnie na coś ochota to idzie tego w żaden sposób powstrzymać ni cholery[emoji14][emoji14][emoji14]do słodkiego Mnie nie ciągnie na szczęście. Ale jak na śniadanie potrafię dwie długie bułki zjeść albo 4 kawałki chleba. A potem się zastanawiam gdzie Ja to mieszczę. Na wieczór staram się raczej jakiś owoc bądź warzywo zjeść jak czuje głód, albo jakiś soczek.

Ale Ty to się musisz dobrze czuć skoro tyle rzeczy jesteś w stanie porobić. No i chyba trochę za bardzo się przemęczasz co?? Okna pomyć i do tego szafki w kuchni i mała dziecko w domu i ciąża???

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam czasem taką ochotę na coś pysznego, takie zachcianki że jaaaaa :p a nie mogę bo od razu cukier 200 albo lepiej :p i tylko to mnie powstrzymuje choć przyznam że ledwo hehe ;)
A ja czuję się w miarę dobrze ostatnio :) mam skurcze przepowiadające ale mało, piję herbatkę z liści malin to może od tego te skurcze :) w sumie to tak mnie od wczoraj wzięło na to wszystko po tej wizycie, wcześniej jakoś nie miałam siły ani ochoty... A tak to jak pomyślę że może mnie szpital czeka niedługo to kto mi to wszystko porobi hehe ;) no i tak szczerze mówiąc to liczę że dzięki tej aktywności coś się ruszy na tyle że będę mogła spróbować rodzić sn. Nawet położna mi już zaleciła wziąć męża w obroty bo to też pomaga czasem niby bo w nasieniu są jakieś składniki działające na szyjkę macicy ;) ale u mnie to chyba nie działa bo szyjka nadal długa i zamknięta a abstynencji żadnej nie mieliśmy tylko cały czas działamy hehe :) a dzisiaj córcia wyjątkowo grzeczna, prawie cały dzień chodzi za mną od pokoju do pokoju, siada i ładnie sama się bawi więc miałam chwilę czasu żeby trochę porobić w domu. Mały w brzuszku też szaleje więc chyba z wodami na szczęście wcale nie jest tak źle :)
 
Nie Ja jeszcze kompletnie nic. Tylko tak się właśnie zastanawiam kiedy mogę się czegoś spodziewać[emoji1][emoji1]no i nie mogę się już doczekać tego!!!
Pewnie jeszcze jeden dodatkowy pokoik na samego ubranka by trzeba było mieć[emoji6][emoji6][emoji6] a kupowałaś wszystko czy podostawałaś też od znajomych czy rodziny??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kupowalam tylko kilka rzeczy, bo bardzo duzo ubranek mam od bratowej. I z tego co widze to az za duzo[emoji4]
Przydal by sie pokoj na same ubranka, ale musze to jakos pomoescic u siebie.

Tez nie moglam sie doczekac, az bede czula ruchy. Uczucie jest bardzo fajne, bo wiesz, ze Twoje Malenstwo ma sie dobrze[emoji4]
Napewno juz niedlugo cos poczujesz[emoji4]

f2w3yx8d527fn6nf.png
 
Nie ma jeszcze na stronie [emoji17].Może dziś nie będzie.Jutro mam gina i potrzebuje je, a tu lipa.Nie wiem do której to laboratorium pracuje, może jeszcze będą do wieczora.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
To moze sprawdzaj co jakis czas. Albo zadzwon do labolatorium i zapytaj o wyniki.

f2w3yx8d527fn6nf.png
 
@alunia87 toż to piękna beta! :D teraz to już oficjalne gratulacje :) ja nigdy takiego wyniku nie miałam ;) znaczy na pewno miałam ale nie badałam, bo u mnie to zawsze badania tak wcześnie że beta ledwo co podwyższona hehe ;) będziesz sprawdzać przyrost?
Zależy co gin powie,ale myślę że tak.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry