reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2017 - nowe mamy

reklama
zrobilam juz ale dziekuje

ps. A jak wyglada u ciebie dieta? suplementujesz kwasy Omega 3? jesz ryby i inne zrodla tych kwasow? Odkad biore Omega 3 czuje sie ogolnie lepiej. Tylko te kwasy musza byc specjalnie przeznaczone dla kobiet w ciazy, bo niektore oleje rybne wrecz sa zakazane w ciazy ze wzgledu na duza zawartosc witaminy A.
 
jakis czas bralam witaminy dla kobiet z kwasami omega potem zmienilam na inne witaminy ale tam tych kwasow nie ma i tez od wczoraj jak poczytalam o witminach nadepresje znowu wlaczylam kwasy omega naprawde robie co moge z natury jestem wrazliwa i panikara dlatego tez jest mi ciezej jak sie czegos wystrasze...
 
Cześć dziewczyny można dołączyć ?
Termin z usg na 1.10, według om na 3 października . To moja druga ciąża , w domu mam 2 i pół letnią córkę a teraz czekamy na synka.
 
a ja mam takie pytanko dziewczyny czy spotkałyście się z czymś takim jak.. do tej pory nie miałam problemów ze skurczami w nogach...ostatnio dwa dni temu złapał mnie skurcz w łydce o 5 rano i aż musiałam wstać bo nie mogłam z bólu wytrzymać... (sporo już przeczytałam na ten temat w internecie), że trzeba brać magnez ale jaki? który? każda pisze o jakimś innym... lekarza mam dopiero za tydzień, więc nie wiem czy czekać czy już zacząć coś brać... poza tym czuję że po tym skurczu nie jest z tą łydką tak jak było... skurcz który minął jest wyczuwalny przy chodzeniu... nie wiem co się stało... chyba się coś schrzaniło w nodze od tego skurczu... ech...
 
a ja mam takie pytanko dziewczyny czy spotkałyście się z czymś takim jak.. do tej pory nie miałam problemów ze skurczami w nogach...ostatnio dwa dni temu złapał mnie skurcz w łydce o 5 rano i aż musiałam wstać bo nie mogłam z bólu wytrzymać... (sporo już przeczytałam na ten temat w internecie), że trzeba brać magnez ale jaki? który? każda pisze o jakimś innym... lekarza mam dopiero za tydzień, więc nie wiem czy czekać czy już zacząć coś brać... poza tym czuję że po tym skurczu nie jest z tą łydką tak jak było... skurcz który minął jest wyczuwalny przy chodzeniu... nie wiem co się stało... chyba się coś schrzaniło w nodze od tego skurczu... ech...

Mnie narazie ta "przyjemnosc" ciazowa ominela. Mialam doslownie kilka malych skurczow (dloni oraz stopy), dlatego nic konkretnie Tobie nie podpowiem. Moze cos poradza Tobie w aptece? Postaraj sie zwiekszyc produkty bogate w magnez jesli nie chcesz brac tabletek na wlasna reke. Ja biore witaminy dla ciezarnych, ktore maja magnez.
 
Ostatnia edycja:
reklama
To co dziewczyny rozzkrecamy to forum czy nie? :p Napiszcie w ktorym tygodniu jestescie? jak sie czujecie? czy pracujecie jeszcze czy juz nie? no i jak idzie z u Was z przygotowaniami (wyprawka etc.)
 
Do góry