reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Mamamiłka mój malutek przekręca się na boki, raz chyba jej się udało przekręcić na brzuszek, ale ze względu na napięcie mięśniowe może nie jest tak rozwinięte jak Twoje. W jakim wieku jest Miłek?
Niewiele wiem o tym napieciu miesniowym, zdrowia dla maluszka[emoji4]. Od kiedy sie dowiedzialas o tym napieciu?
Moj synek wczoraj skonczyl 8 tygodni. Ale jest bardzo silny jak mial 3 tygodnie to lezac na brzuszku podniosl glowe do gory i sie rozgladal i nie trwalo to kilka sekund. A teraz podnoszenie glowy juz ma opanowane to wzial sie za przekrecanie, i widac ze jak mu nie wychodzi to sie denerwuje. Wiec chyba jest swiadomy tego co robi, przynajmniej tak mi sie wydaje.

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mamamiłka Filipowi kilka razy się zdarzyło przewrócić z brzucha na plecy, ale wydaje mi się że to nieświadomie. Za to próbuje odpychać się nogami i obracać z pleców na boki. Myślę że do takich świadomych obrotów to musimy jeszcze chwilę poczekać, co nie zmienia faktu, że na łóżku nasze pociechy bez opieki zostać nie mogą.
Ja juz na lozku go nie klade na brzuszku bo sie boje, chwila nieuwagi i byloby dopiero... Tylko i wylacznie mata na dywanie.
Wiecie co moj syneczek od kilki dni juz sie tak do mnie usmiecha[emoji1], ze mi tez banan z buzi nie schodzi przez caly dzien. Ale my mamy szczesie to wszystko obserwowac i przechodzic razem z dziecmi[emoji4], uczucie nie do opisania[emoji4].

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
Niewiele wiem o tym napieciu miesniowym, zdrowia dla maluszka[emoji4]. Od kiedy sie dowiedzialas o tym napieciu?
Moj synek wczoraj skonczyl 8 tygodni. Ale jest bardzo silny jak mial 3 tygodnie to lezac na brzuszku podniosl glowe do gory i sie rozgladal i nie trwalo to kilka sekund. A teraz podnoszenie glowy juz ma opanowane to wzial sie za przekrecanie, i widac ze jak mu nie wychodzi to sie denerwuje. Wiec chyba jest swiadomy tego co robi, przynajmniej tak mi sie wydaje.

Pediatra zwrócił uwagę na jednej z pierwszych wizyt, że nie podnosi główki leżąc na brzuszku. Ściska też piąstki na co dzień i ma silny odruch moro, ogólnie jest mocno spięta, ale za to jest bardzo rozwinięta społecznie - dialoguje i dobrze się przy tym bawi. Mama Miłka w takim tempie to za chwilę mały będzie siedział:)
 
Aleks leżąc dzisiaj na brzuszku uniósł całe ciało i podparł się na główce(wyglądało jakby chciał zrobić fikołka)wystraszył mnie troszkę,więc odwróciłam go na plecki bo bałam się,że zrobi sobie krzywdę.Raz udało mu się przewrócić z brzuszka na plecki jak bawiliśmy się na macie.Na boczki się obraca czasami.Jak leży na plecach w łóżeczku to musimy go pilnować bo się przekręca i wkłada nóżki między szczebelki.
 
Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom


Pediatra zwrócił uwagę na jednej z pierwszych wizyt, że nie podnosi główki leżąc na brzuszku. Ściska też piąstki na co dzień i ma silny odruch moro, ogólnie jest mocno spięta, ale za to jest bardzo rozwinięta społecznie - dialoguje i dobrze się przy tym bawi. Mama Miłka w takim tempie to za chwilę mały będzie siedział:)[/QUOTE]
Oby nie tak szybko bo nie wyrobie[emoji4]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aleks leżąc dzisiaj na brzuszku uniósł całe ciało i podparł się na główce(wyglądało jakby chciał zrobić fikołka)wystraszył mnie troszkę,więc odwróciłam go na plecki bo bałam się,że zrobi sobie krzywdę.Raz udało mu się przewrócić z brzuszka na plecki jak bawiliśmy się na macie.Na boczki się obraca czasami.Jak leży na plecach w łóżeczku to musimy go pilnować bo się przekręca i wkłada nóżki między szczebelki.
No to tez ciekawie a ile Aleks juz ma tygodni?

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pediatra mi powiedzial ze teraz lepiej nie czyscic uszu maluszkowi, po 3 msc mozna stosowac kropelki do uszu. A teraz tylko przegotowana woda na waciku wycierac delikatnie malzowine.

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
właśnie położna równiez tak mi powiedziała jednak zauważyłam że jedno uszko jest zanieczyszczone i nie wiem jak się zabrać do tego tematu
 
reklama
Do góry