reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Liwia przybiera, ma 3530 a poltora tyg temu 3300. Mi leci Pokarm jak z kranu ona wiecznie chce i boje sie ze te kolki wzdecia to dlatego ze jest objedzona po pokrywke

Ps wlosy nie widze roznicy wielkiej ale za to tradzik mam wysyp.
 
Dziewczyny i ja dołączam do tych z kryzysem. Mała na sam widok piersi wpada w szał, odpycha się jakby ją parzyło. Już woli ssać swój paluszek niż mojego cyca. Próbowałam kapturków bo ciężko jej z moich brodawek, ale nic to nie pomogło. Minimalnie może, z dwa razy pociumkała.
Po kolejnym dniu walki poddaję się. Ona umęczona, wygłodniała, wrzeszczy, aż jest fioletowa, spadek na wadze, ja umęczona, upocona. Nie ma to sensu po prostu.
Stwierdziłam, że ile dam radę laktatorem odciągać to będę jej podawać, a co nie starczy to będzie mm.
Nie chcę nienawidzić naszych wspólnych pierwszych chwil i być wiecznie przemęczona i załamana. No i ona nie może być też cały czas głodna bo ja na to patrzeć po prostu nie mogę.
 
Joanna wychodzę z tego samego założenia. Jedyny minus jest taki, ze trzeba "zmarnować" ta godzine czy pol na laktator... bo w tym zasie nic sie nie zrobi. Picie kawy/czytanie forum/książki i tyle...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witajcie. Dzisiejszy dzien kryzysowy dla wszystkich, wspolczuje:sad:
Ja po wizycie w szpitalu, kolejna w sobote o 10...ale wlasnie wrocilam do domu i na wkladce 2 brazowe kleksy... nie pamiętam czy ktoras z was tak miala? Dzwonilam do gin mowi zeby sie wstrzymac...
 
Pumelova nie budzi. Jak będzie dziecko głodne to wstanie i da Ci znać ;) tym bardziej jak już miesiąc skończyło to nie musisz tak jak ja nadrabiać wagi urodzeniowej. ;) co do włosów to nie mogę nic powiedzieć bo my dopiero 17 dni i mi nie wypadają.

Jeny jak jesteś na tel to masz z lewej strony Na dole strzalke skierowana do góry w kole. Wciskasz to. I wyskakuje ci całą stroną edycji tekstu a nie tylko na dole pasek jak masz teraz. Na dole masz możliwość dodania zdjęcia z galerii albo zdjęcie aparatem... wchodzisz i klikasz na zdjęcie które chcesz wysłać i w prawym górnym rogu masz wyślij. Potem wyskakuje w tekście link do zdjęcia i go nie usuwamy. Następnie w prawym górnym roku jest strzałka skierowana w prawo i klikasz to to dodajesz taką odpowiedź na forum.
Ja smaruję zwykłym lioton z babyream. Ładnie delikatnie pachnie, chyba rumiankiem.

Joanna d miałam tak samo. Kapturki są dobre jak ci cieknie mleko już z cyckow. Jeśli nie ma go za dużo i rozkrecasz laktacje one nic nie dadzą. Ja ponad tydzień na laktatorze wisialam i dokarmialam mm. Potem przyszła położna i mi go zostawiła do kapturka gdy miałam już jakieś mleko to młody załapał i teraz cumka. Nawet sutkow szuka u męża jak leży na brzuchu a wcześniej nie miał nawet takiego odruchu. Wszystko da się wycwiczyc. Teraz jak chce ściągać laktatorem to nie mam co bo Artur wszystko opróżnia i jeszcze do tego mm dostaje 2 Max 3 razy dziennie po 30 ml


Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka tak Grześ jest na cycu tylko. No kupy nie ma dalej ale go chyba nic nie boli, były dwa kleksy. Rany 4 godziny wolności, szacun dla Twojego męża.
Pumelova mi jeszcze nie wypadają, czekam na to z przerażeniem. Ponoć nocne kamienia są ważne bo mleko ma inny skład. Nie mam tego problemu bo Grześ się budzi sam, mój mały żarłoczek :) haha no nieźle z tymi znajomymi, my też zaszlismy z zylakiem przecież. Myślę że odblokowanie się psychicznie jak my. Nie liczyli na ciążę przed zabiegiem i zaskoczyło. Super.
Jenny ja się zawzielam, przystawialam, ściągałam, pierwsze krople pojawiły się w piątek a urodziłam w poniedziałek. I jestem bardzo zadowolona, choć wyplakalam morze łez, więcej przez ten tydzień niż przez całe życie.
Katja my mamy antybiotyk na oczko, współczuję brzuszkowych problemów. U mnie znowu skóra lepsza, bo w ciąży jak nastolatka, nie jędrna, tylko pryszczata:)
Ewella myślę że nie jest jej mało tylko ma chęć possac. Mój też tak ma, czasem jje co 3 godziny 10 minut, a czasem co godzinę aż 40.
Karuzela taki nawet nieświadomy usmiech wynagradza nasze meczarnie.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella wstrzymaj sie z mm to minie ja tez takie dni mialam


Misia skoro nic go nie boli to wyluzuj moja juz nadrobila z nawiazka 4 dni nie kupkania;D
Maz nie mial wyjscia musiaalm wyjsc -50% w lumpeksie bylo;D

Pumelova i super! Zakupy z przyjaciolka brzmia ekstra.Ja bym Agatki juz nie budzila .W ogole szok 5h spi!!! Bosko to Ty powinnas byc wyspana.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry