reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

A nie chcesz thule od razu kupić z gondolą ? :-)

Rozumiem, to i tak dobrze że się przejął. Bo T. to w listopadzie będzie uważał że wcześnie jest :-)

Ja ostatnio znalazłam taki szablon malarski i chyba tym wzorem ścianę przy łóżeczku ozdobie, a raczej ja będę kierownikiem prac A T. będzie malować [emoji7]
1501168113-aaaaaa.jpeg
Kochana piękny ten wzór i ptaszki też ! Też chciałam ścianę za lozeczkiem zrobić klimatyczna myślałam o tapecie nawet ale Paweł kręci nosem jak słyszy tapeta ;) myślałam o baby jogerze sumit x3 lub fit z gondola, ale jednak pójdziemy w klasyke a później dokupie dodatkowo wózek biegowy :))
 
reklama
Kochana piękny ten wzór i ptaszki też ! Też chciałam ścianę za lozeczkiem zrobić klimatyczna myślałam o tapecie nawet ale Paweł kręci nosem jak słyszy tapeta ;) myślałam o baby jogerze sumit x3 lub fit z gondola, ale jednak pójdziemy w klasyke a później dokupie dodatkowo wózek biegowy :))
Brzmi to jak jakiś plan :-)
Tomek na wizję tapety też by źle zareagował, ale to tylko malowane farbą jest :-) więc przeżyje chyba jakoś :-)

Chociaż teraz marudzi że białe mebelki po Tobiaszu do naszej sypialni nie pasują[emoji23] ja mu to od początku mówiłam, ale bez sensu mi teraz meble wymieniać jak za rok przeprowadź
 
Brzmi to jak jakiś plan :-)
Tomek na wizję tapety też by źle zareagował, ale to tylko malowane farbą jest :-) więc przeżyje chyba jakoś :-)

Chociaż teraz marudzi że białe mebelki po Tobiaszu do naszej sypialni nie pasują[emoji23] ja mu to od początku mówiłam, ale bez sensu mi teraz meble wymieniać jak za rok przeprowadź

Na białe mebelki jest opcja okleiny ewentualnej przemalowania :) ja już jestem dzika co do koloru łóżeczka ..... bardzo podoba mi się szary .....
 
sytuacja u nas taka, że straż wymompowała wodę , resztę będziemy na bieżąco my wyciągać naszą, 3 razy wolniejszą. od tych wszystkich przeżyć boli mnie brzuch więc w łóżku do wieczora
 
Dziewczyny jestem jakaś nienormalna, Nadia jutro jedzie z dziadkami nad morze, a ja najchętniej bym ją schowała w szafie i nie puściła, bo mam jakieś chore czarne wizje :-\ Chyba co 15 minut będę dzwonić jak pojadą i pytać czy wszystko jest dobrze...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem jakaś nienormalna, Nadia jutro jedzie z dziadkami nad morze, a ja najchętniej bym ją schowała w szafie i nie puściła, bo mam jakieś chore czarne wizje :-\ Chyba co 15 minut będę dzwonić jak pojadą i pytać czy wszystko jest dobrze...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie dziwie Ci sie bo ja bym mojego Dudusia z nikim nie puściła [emoji14]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie dziwie Ci sie bo ja bym mojego Dudusia z nikim nie puściła [emoji14]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
To ja nie mam z tym problemu
No moze z treściami bym nie puściła [emoji16]
Rok temu w Wielkanoc Aniela została z moja mama a my byliśmy 4 dni w Paryżu. Coś cudownego taki wyjazd we dwoje [emoji7]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Dziewczyny jestem jakaś nienormalna, Nadia jutro jedzie z dziadkami nad morze, a ja najchętniej bym ją schowała w szafie i nie puściła, bo mam jakieś chore czarne wizje :-\ Chyba co 15 minut będę dzwonić jak pojadą i pytać czy wszystko jest dobrze...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam to samo. Dzisiaj maks pojechał z emkiem oglądać kafelki. I ciężko mi było wylezec spokojnie .
 
reklama
Ogolnie teraz w ciazy jestem przewrazliwiona na punkcie bezpieczeństwa. Jak jedziemy 80km/h każe zwalniać bo za szybko :D
 
Do góry